Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Oliverda #11491 üzenetére

    Az első: Ott Hill csak egyszer hagyja el az ideális ívet, utána mikor Schumi mellé ér, csak rálegyez, nem szabálytalan.
    A második esetben a Schumi nem cikázott, lezárta a belső ívet Lonzi előtt, úgy ahogy azt Webber is teszi a következő videón. Ez inkább agresszív.
    A harmadik esetnél Webber nem cikázott, agresszívan levédte a belső ívet, Raikkonennek irányt kellett volna váltania.

    Szóval e 3db videó közül egyik se hasonlítható a mai esethez, mert itt Hamilton szabályosan cikázott a pályán, Petrov be se tudott mellé bújni. Hami legalább kétszer hagyta el az ideális ívet, és tért vissza oda.

    hunnylander: Nem, 25s -et nem, de még áthajtást se. Indulat mondatta velem... Illet volna neki üzenni, hogy engedd már vissza Petrovot. A versenyt nem kell ezzel tönkretenni, azzal, hogy visszaengedi újra lett volna akció, sportszerű keretek között.
    Nem vagyok én annyira elvakult, én se támogatom a verseny közbeni büntetést.

    Vettel meg nem vétett, és miért is? Előtte indokolatlanul lassan haladó jármű közlekedett, és ebben az esetben engedélyezett a kikerülés, mivel sokkal veszélyesebb lenne a hirtelen belassítás. Megjegyzem, ezt tanítják a pályabírói tanfolyamon, nekem meg éppenséggel már 4 éve van olyanom. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Aktív témák