Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz diablo1984 #43085 üzenetére

    Na megvolt a stabpálca check, az a baja, hogy a középső része műanyag, a stabilizátor kar füle meg ferde ahová be kellene ülnie. Így hiába meghúzom, hogy már a műanyagnak is íve van, de így is a hátsó része fekszik csak fel, azon koszorál(látszik rajta a fényesedés) , az koppan. Szétszedtem mindkettőt, a fémmel érintkező felületet megkínáltam grafitos zsírral és most csendben van, se nyekkenés, se koppanás, semmi.
    Egyébként a stabpálca jól ki lenne találva, a végső gumi pogácsák jól illenének a furatokba, csak azzal nem számoltak, hogy nem sík felületek közé kell rakni, így a műanyag, szimmetrikus formájú közbetét rossz ötlet, mert az nem veszi fel a ferdeséget, a régi közepe valami gumi végű vacak volt a közepe is, el is volt vetemedve, de az legalább követte a formát. Mind1, zsírral ez is hallgat, végigrángattam a futóművet mindenhol IS, kíváncsi leszek jövő hétem műszakikor mibe akarnak belekötni, mert én nem tudok semmiről, ami gond lehet. Ez a koppanás is bár zavart, de a műszaki miatt volt fontos.

Új hozzászólás Aktív témák