Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz radi8tor #13716 üzenetére

    Mit nem értesz? :DDD A bench progik arra vannak, hogy megnézzük papíron melyik a jobb. Ez nem jelenti azt, hogy észrevehetőek a különbségek, pusztán csak annyi, van e gyorsulás a másikhoz képest. Ha a gyakorlatot nézzük, kis túlzással a legszutykabb SSD is jó, mert az is annyira gyors, hogy nem venni észre, hogy a többihez képest mégse. Ettől függetlenül úgy tudom a 240GB és feletti SSD-k gyorsabbak mint a 120GB társaik. Előtte is Intel volt, amit most adtam el, és ebből kiindulva az 530-tól lehet túl sokat vártam, holott a végeredmény nem rossz. Abban biztos voltam, hogy az Evo-nál gyorsabb lesz, ami eleve nagyon gyors, de az Intel az etalon, minőségben egész biztosan.
    1 szónak is 100 a vége...Azt reméltem, hogy a 240GB Intel gyorsabb lesz (papíron).
    Bár a ChrystalDiskMark jóval nagyobb különbségeket mutat az Intel javára, mint az AS SSD. Ez utóbbi mennyire pontos?

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák