Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    Before Sunset

    Nagy elvárásokkal kezdtem el nézni, mert az első rész nagyon tetszett. És nem csalódtam, még ha nem is ütött olyan erővel. De ez szükségszerű, az első részre való rácsodálkozás nem fog tudni megismétlődni ugyanolyan frissességgel a második részre. Az első részben már megszoktam, alapvetéssé vált a szinte tökéletes színészi játék, így ennek nincs akkora hatása a másodikban, pedig ugyanolyan hiteles, erős és szenzitív. Másrészt a szereplők idősebbek lettek, talán nincs már bennük ugyanaz a gyermeki tisztaság és láng, ami az elsőben az élmény része volt, de valahogy mégis bennük volt. Beszélgetés az egész, hosszú, parádés snittekben, mégis izgalmas. 0 akció, és maximálisan leköt, nem vágyom többre. Ez az egész nem jöhetett volna létre színész-központú, zseniális rendezés nélkül, szóval respekt.
    Ami nekem kicsit nem stimmelt, az a csaj magyarázata, hogy miért nem volt ott fél évvel később. A nagymama temetésének indoka nem túl erős, egy temetés időpontja nem kőbe vésett. Ha akarja, és egy picit küzd érte, lehetett volna 1 nappal előbbre, vagy későbbre tenni. Persze ez nem akkora baj, csak épp eszembe ötlött. Jöhet a harmadik. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák