Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Kergeboci #159389 üzenetére

    ...múlt héten pótoltuk a legutóbbi puss in boots mozit és alaposan megugrotta az elvárásaim :K

    úgy voltam vele, hogy az első rész egy átlag spinoff, ettől sokat nem vártam, de nagyon leültetett :K mondanivalója is akad bőven a filmnek és a látvány is nagyon ütős... tökéletesen variálja-váltogatja a minőségi 3d animációt és a spiderverse-ből ismerős low framerate képregényszerű 2d-s harcjeleneteket... egyszerűen élmény nézni... nagyon profi munka :K akinek kimaradt, annak ajánlom... PG besorolást kapott, de mondanivalójában szerintem itt-ott nehéz egy 6-8 év körüli gyereknek...

    ui: régi kis hableányt 1-2 hete néztük... asszony kedvence volt 30 éve... nekem annyira nem :) ...akkor már inkább a beauty and the beast... :K (abból volt 2014-ben egy élőszereplős Vincent Cassel verzió is, ami szerintem jól sikerült)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák