Új hozzászólás Aktív témák

• Kristof_94

nagyúr

Megint felbaszott kicsit, gondoltam lejátszok 1-2 WL meccset. Az elsőt simán nyerem, 45. percben ragequit. A második meccsen egy cselezgetős majom jött. A saját térfelén is folyamatosan tolta a trükköket, a gólokat is így szerezte, egyszerűen nem tudtam minden cselét levédekezni. Undorító, ha valaki csak így tud érvényesülni, persze kihagytam annyi helyzetet, Eriksen távoli bomba ami 10/10 alkalommal bemegy... Legszívesebben ragequitot nyomtam volna. A 3. meccsen meg laggolós ellenfél, szerintem 99 OVR trainert is használt, gondoltam félidőben megnézem, de nem tudtam. Amikor kiegyenlített 1-1-re kilépett a trainerrel... :W Reportolni sem tudom, mert rámegyek az originben az adatlapra és csak tölt folyamatosan.