Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz Golden9 #31969 üzenetére

    Eljött a Stratégia imádók kora ahogy látom :)
    Ezúttal nem is 1, hanem ÖT játékot fogok megosztani, majdnem mind stratégia, és majdnem mindegyik HL :)

    1: HEARTS OF IRON 4 BUNDLE(+2 JÁTÉK) 2.99$ brutál HL GMG -93%
    [link]
    Nem nagyon van mit hozzáfűzni, ennyiért még kipróbálásra is megéri, 10$ körül volt eddig a HL, nyilván a 2 másik játéktól ne várjatok csodát.

    2: HOMEWORLD DESERT OF KHARAK NEW HL 2.49 EURÓ -93%
    [link]
    Eredetileg fontban ennyi, de happy2game kóddal lejön még 10% belőle, megint csak ennyiért ajándék, én már játszottam is,anno még 8 ért vettem, de nem bántam meg egyáltalán.

    3: ALL STAR BUNDLE FANATICAL 2.19 EURÓ -98% HL
    [link]
    Kivételesen nem stratégia, de van a 12 ből olyan is benne,számomra már csak az Eador Imperium és a Testament of Sherlock Holmes megér ennyit.

    4: HUMBLE EUROPA UNIVERSALIS BUNDLE -94% 1,9,17$ HL
    [link]
    Tudom, már volt, elnézést :) De pár nap múlva lejár, gondoltam nem gáz, ha egyszer beteszem még.Már a legkisebb 1 dolláros csomagban is az alapjátékon kívül 6 fontos DLC van, közel 100$ értékben, a legnagyobb 17 esben pedig 1 kivételével az összes , 266$ értékben, a 9 esben pedig az összes fontos, ami számít egy nem csak azt játszó embernek.

    5: CIVILIZATION 6 PLATINUM EDITION 27 EURÓ ( nem HL)
    [link]
    Mea culpa maxima culpa, volt már 25 ért is, valszeg 3-4 hónap múlva akár 20 ra is lemehet, deeeee pillanatnyilag itt a legolcsóbb, és ennyiért megérheti belevágni annak, aki most szeretne.

Új hozzászólás Aktív témák