Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz cyberkind #23999 üzenetére

    Szerintem meg nagyon jó az Alien 3 is. :) Sőt, én bírom a 4. részt is, bár arra inkább úgy tekintek, mint egy nagy költségvetésű B kategóriás Alien koppintásra (olaszok mennyi ilyet csináltak anno, Shocking Dark pl. konkrét másolása az Aliens-nek), és ha így nézzük, remek, igazi bűnös élvezet. :) Meg azért az ember-idegen hibrid elég para jószág, ha kicsit több műsoridőt kap, simán összefosom magam a filmtől. :)

    Colonial Marines jó ideje megvan már, de még nem indítottam el, mintha lenne hozzá egy Hicks tizedes DLC is, a többi nem érdekes. 3€ alatt a komplett csomag szerintem ajándék akkor is, ha annyira nem kiemelkedő a játék, mégis csak egy Alien akció, és nem AvsP, amivel én sose tudtam megbarátkozni. AvsP2-ben is a marine kampány a jó, abban keverednek a dolgok legkevésbé, az tiszta Aliens feeling, az első negyed órája igazi horror, mindig csipog az a szar detektor, de csak űrszöcskét látsz. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák