Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz .tnm #39297 üzenetére

    Sok igazság van abban, amit írsz. Én elvoltam vele, de végig bennem volt hogy "b*zmeg, ez nagyon nem az a Max Payne...". Pont a fő momentumot herélték ki belőle, a darkos film-noir hangulatot és a főhös tőmondatos stílusát. Ritkán szólt, de akkor nagyot ütött. Az MP3 egy korrekt iparosmunka, pörgős akciófilm, minden mai trendi szirszar benne van, ami a játékok elkonzolosodása miatt benne lehet, és az első két rész ismerete nélkül igazából rossz szavunk sem lehet rá, de... Na mindegy. Nekem TPS kategóriából még mindig a Spec Ops - The Line a kedvencem azok közül amik mostanában kijöttek, nameg a TR és a Hitman Absolution. Ezek mögött lemaradva valahol jön az MP3. Az tényleg marha idegesítő, hogy fél percenként van egy 2 perces cutscene - illetve a fő baj, hogy ezek nagyon semmitmondók, sokszor erőltetettek. Én kivágtam volna a 80%-át kb. a kukába. Olyan mint a Hobbit, egy 200 oldalas tartalom széthúzva 3x3 órára. :D

    [ Szerkesztve ]

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Új hozzászólás Aktív témák