Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz cskamacska #127986 üzenetére

    Nem leszólni akartam! Mai napig megy a D3, szezon kezdéskor belemegy 20-30 óra. De ez nekem inkább nosztalgikus, mint csapatni neki hardcoreba.
    Csak szerintem az ARPG-nek borús a jövőképe. Olyan értelemben, hogy nagyszabású akár AA játék készülne belőle. Ezt még felrázhatja a D4! Csak az elmúlt időben a játék ipar nem sok ilyen meglepetést csinált.
    Ma már nagyon-nagyon sok pénz kell egy jól kinéző multis címnek, ráadásul folyamatos frissítés mellett.
    Ezt a Lost Ark-ot láttam már, a jól kinézés meg is lenne, de mikor látom, hogy lehet meg se jelenik, akkor mit gondoljak a folyamatos fejlesztésről, még csak nem is az új kontentek, hanem a bug javítás, cheaterek ügyében.
    De amúgy pont a Diablo klónság miatt nem is nagyon foglalkoznak az ARPG-vel.

    Az az RPG amiről azt mondták megszűnik, eléggé át is alakult, mire eljutottunk a Witcher 3ig.

    Izometrikus autós játék van még? Death Rally menő volt! De ma kötve hiszem hogy sokan nyomnák vele.
    De az RTS-ben bízok! Kicsit elmentünk a Mobák felé és a város építgetős economys irány felé, de lesz még egység gyártós 1000 tankos valós idős összecsapás!

Új hozzászólás Aktív témák