Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz arty #107816 üzenetére

    Nem nagy dolog a harcost úgy fejleszteni, én mondjuk második nekifutásra olyan karaktert választottam ami gyors és ügyes, így a vetődéssel nem volt gondom soha (dexterity-t meg a stamina-t nyomtam, most már az életet), viszont itt jön be a másik gond, hogy gyenge, és a kardok nagy részét még két kézzel se tudtam használni, és ha ismered a trükköket olyan kardot ad a játék amik nagyon sokáig jók mondjuk egy lovagnak, cserébe az úgy mozog mint egy tank, és kell a pajzs mindig, nekem ez nem jött be, pedig ha van pajzs számtalanszor megúsztam volna, erre értem, hogy sétagalopp, mert lényegesen könnyebb úgy, de én szerettem volna még kihívást az amúgy is nehéz játékba. :))

    Egyébként lehet, hogy fellelhető modként az a könnyítés, csak akkor nem Dark Souls-nak kéne hívni a játékot. :D

    Ez még csak az első ilyen beszélgetős videó volt tőle, szerintem lesz több is, abban csak kitér valamikor erre is.

    Ahol mondjuk most tartok ott a pajzs a legjobb lenne, ugyanis ha az ellenfél lecsapja a lábát és jön egy tűzfelhő a földön akkor nekem végem, erre még rá kell jönni, de no pajzs az tuti. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák