Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZozzV6

    senior tag

    válasz WestBam #54029 üzenetére

    Egyet kell értsek. Nem rossz de a mágnes hiányzik plusz a hővédelem. Akcióban ennyiért a H03 is kifogható és abban ott a mágnes, a jobb fejpánt és a hővédelem plusz a személyre szabható módkiosztás.
    Vagy 20$-ért kellene adni a H1-et vagy mágnes és jobb fejpánt kell mellé hogy átcsábítson.

    Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

  • jozsi252

    veterán

    válasz WestBam #54029 üzenetére

    Ezek után akkor le is mondok róla. Jó volt ismét olvasni a mindenre kiterjedő tesztet, viszont én is nagy negatívumként hoznám fel a fejpántot illetve a hővédelmet. A mágnes annyira nem izgat, mert ha olyat akarok szerelni akkor ott vannak a mágneses Olight kézilámpák. A fejpántról tudtam is hogy ez a béna megoldás van hozzá, aminél sajnos borítékolható az hogy mozgás közben könnyebben mozog el mint a "normál". Viszont a hővédelem hiánya el is döntötte hogy ezt kihagyom.
    Akkor inkább marad egy Skilhunt H03 ami nem sokkal drágább de mindenben jobb, vagy még nincs Armytek lámpám, ezért a Wizard Pro v3 jó választásnak tűnik. Kérdés megér-e annyi pluszt az Armytek. Persze itthoni gari azért nem kevés a lámpára, elviekben megéri, gyakorlatban pedig fene tudja.

    iPhone 13 Pro Max

  • Gargouille

    őstag

    válasz WestBam #54029 üzenetére

    Kár, hogy nincs mágnes meg nekem a töltő kéne még bele (tudom, Simon igért későbbre olyan verziót is), a többi tekintetben rendben van. Én a turbót kikapcsolnám teljesen belőle, az totál feleslegesnek tűnik. Remélem Simon hajlandó majd olyan verziót adni. :) A képek alapján kb S2+ vetítési képe van, ami viszont szuper.

    A Skilhunt H03 lámpát azért nem tekinteném ellenfélnek mert az a tir lencse miatt annyira szórt fényt ad, hogy csak max szobában szerelgetni alkalmas, szerintem kültéri lámpának alkalmatlan. Esetleg a sátor körül szöszmötölni jó. Próbálgattam mostanság és például az Eagleeye X1R összehasonlíthatatlanul jobb kintre mint a H03, amivel ha látni akarok akkor turbón kell járatni, az meg zabálja az akkut és melegszik. Én pont ez X1R "ellenfeleként" venném a H1-et, mert azért mégis jobb minőség kicsit.

    Az X1R-hez én pont ilyen fejpántot használok mint ami a H1-hez jár, szerintem annyira nem gáz (én rollerezek vele). Illetve a H03 pánt sem olyan kényelmes, talán a fejtetőn átvezetett gumi picit jobban tart.

    Viszont ez a jelenlegi ára nevetséges, hiába imádom a Convoy-t, ennyit nem ér a H1, max 16-18$-t adnék érte ebben a formában.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz WestBam #54029 üzenetére

    Nekem több dolog sem tetszik. Azt nézem, hogy tudnám használni, felhasználni. A holdfénnyel kezdeném, ami számomra fontos lenne éjjelente. A 4 fokozat, sem biztos, hogy elég lenne számomra. Az a hővédelem hiánya, az hatalmas -, az üzemidő görbéje sem az igazi, lényegében lefelezi az üzemidőt.És ha az egész üzemidőt is veszem, nagyon kevés a 18650 -es akkuhoz mérten. Hogy fel ne melegedjen, a közepes fokozaton kéne használnom, ami viszont már nem túl sok. A hordozhatósága sem segít rajta.

    Ha már 18650 -es akkuval, akkor én a Zebralight H600 MK IV mellett tenném le a voksomat, mármint, ha pipalámpáról van szó. Igaz drágább, jóval drágább. Hideg fehér, de létezik semleges fehér is belőle. Ez 1600+ lm fényáramra is képes. Igaz a Zebralight fejlámpáiban sincs mágnes, de nem is hiányolom.

    Nekem az apróbb, 1AA -s kistestvére van meg, a Zebralight H53w (330 lm). A Zebralight H53w fejlámpámat összevetve az Armytek Tiara A1 PRO fejlámpámmal, azonos fényáram esetén a Zebralight 36 % -kal több fényerővel rendelkezik, miközben, 33 % -kal hosszabb üzemidővel bír. A Zebralight hotspottosabb, de az OP refi miatt, ez még olvasásnál sem zavar. Pipalámpaként zsebben is a Zebralight biztonságosabban használható, mivel nem az oldalán, hanem a tetején van a kapcsoló. A ZL jobban testre szabható, több funkcióval rendelkezik, az Armytek pedig kivehető mágnessel, és magasabb fényárammal rendelkezik (és magasabb fényerővel is).

Új hozzászólás Aktív témák