Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeAdam

    tag

    válasz Gothmog #7613 üzenetére

    Köszi a részletes beszámolót :)
    Én még nem tudom eldönteni, így közel 7-8 óra játék után, hogy milyen játéknak gondolom az Elden Ringet.

    A művészi látványvilága borzasztóan tetszik irtó hangulatos az egész és egyenlőre visz előre a kíváncsiság így meg pláne, hogy direkt semminek nem olvastam utána.Az az érzésem, hogy teljesen más mint a többi open world játék, amivel szerencsém volt, így totál újdonságként hat az egész. Pont ilyen érzésre volt most szükségem, mert bár iszonyatosan imádtam az előtte kijátszott Ghost of Tsushimát, az Iki islandos DLC végére már egyszerüen kifulladt nálam a játék.

    Azt persze nem tudom, hogy későbbiekben ez a varázs mennyire fog alábbhagyni az Elden Ring esetében. Simán lehet, hogy belerázódok és ennél is jobban fog tetszeni, de azis benne van a pakliban, hogy a narratíva titokzatossága és az elveszettség érzése megöli az élményt. Nekem egyedüli hiányérzetem ezzel kapcsolatban van csak, hogy lehetne pár cutscene, filmszerű jelenet, illetve kicsit több narratíva, de másrészről meg lehet úgy nem vinne előre annyira a kíváncsiság.... Nem tudom srácok :) Ha beleraktam 30-40 órát, utána ismét írok az érzéseimmel kapcsolatban :))

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

Új hozzászólás Aktív témák