Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    válasz qnadam #99132 üzenetére

    Értem én, csak nem kéne ez a ráerőltetés a másikra mert ő úgy gondolja és csak úgy lehet...
    Drága még a 10gbit kezelő router otthonra, de ahogy megyünk az idővel, egyre több lesz és annál jobban mennek majd le az árak...
    Egyelőre a mostani internet sávszélesség meglódulás nem követte a normális keretek között megvásárolható eszközök szintjét.

    Amikkel lehet szöszmötölni az pl egy Tp Link AX6000, finomnak finom, de 2.5 gbites wan portja van, a 10gbit alatt összeszarja/összefossa magát potom 92.000 HUf-ért.

    Következő lépcső talán az AX 11000, ez kicsit erősebb mint a fenti tag 3 co-processzor van benne 2 helyett, de ebben is "csak" egy darab 2.5 gbit wan port van, összehugyozza magát a 10 gbiten.
    Itt az árcédula megkarcolja a 150 ezret. Nem éri meg, mert ennyivel nem jobb.

    És akkor a kígyózó sor végére értünk TpLinknél, a verseny győztese amivel már hónapok óta szemezek Archer AX206. Sajnos még nem kapható, meg se jelent. Árcédulája szerintem befigyel olyan 180-190 környékén...
    Itt kérem szépen van 1db 10 gbit sfp+wan/lan port, 1db 10 gbit sima wan/lan port, 1 db 2.5 gbit wan/lan port és van 4 darab gigabit portja. Van benne egy 2ghz-es 4 magos cpu, valamint kezeli majd a 6ghz-es hálózatot...
    Nah ő az aki elboldogul a 10 gbites hálózattal, a többi langyos nutella.
    Kérdés ilyen áron megéri-e
    Persze nem, de reméljük a legjobbakat :D

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák