Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    Mint kiderült hiába szeptember 1-től kötöttük a szerződést, dec1-el jár le szerintük.

    Viszont "megszűnt a csomagom" és beraktak egy 1,5x annyiba kerülőbe, drágább mint az előző kedvezmények nélkül, ez mennyire legális? Értem én, hogy megszűnt a csomagom, ettől függetlenül van egy élő szerződés amiben van rögzített ár és a kedvezmény mértéke, ráadásul semmivel nem kapok többet. Ja de, a garantált minimum nőtt 40/30-ra.

    szerk.:
    A másik ami kiütötte a telefonos ügyfélszolgálattal történt beszélgetés után, hogy lehet 500mbites netem, de akkor le kell mondanom a telefont. Mondom fizikálisan nincs bekötve, így a havidíj kedvezmény miatt szívesen fizetem tovább. Jajj azt nem lehet, le kell mondanom, és fizessek 6k-t havonta inkább. Kérdeztem miért KELL lemondanom? Hát mert mind a 8 érpárra szükség van az 500mbithez...de mondom mind a 8 érpár szabad, hisz a telefon nincs behúzva de még a folyosóra se.. És itt újra elkezdte felolvasni a kis szövegét... Annó nem így rémlik a Digi hozzá állása, vagy még soha nem bosszantottam fel magamat rajtuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák