Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WandaO

    csendes tag

    Sziasztok!

    Következő kérdéssel fordulnék hozzátok, légyszi ne kövezzetek meg, mert nagyon nem értek hozzá!

    Adott egy FULL új TV - LG 60UJ634V 4K ULTRA HD SMART LED TV

    Viszont egyszerűen sehogyan sem tudom rajta előcsalogatni a digitális adásokat! 4 csatornát talált meg nagy nehezen az automatikus hangolásnál - DUNA HD, M1HD, Duna World HD .. (itt már minden lehetséges opciót kijelöltem mérgemben, antenna, műhold,kábel)
    Ám!Ezek sem jönnek be, ahogy rámegyek a csatornára, kiírja, hogy - Nincs jel - jelenleg a jel keresése folyamatban van, vagy nem található jel. Kérjük, ellenőrizze, hogy az antenna kábele megfelelően csatlakozik-e.

    Mi lehet a probléma? Kb 2 évvel ezelőtt, gond nélkül automatikus hangolással megtalált minden csatornát, akkor még a régebbi TV volt, de az is már LED volt. Egy idő után már azon is csak az analógot tudtuk fogni, semmilyen digi adás nem jött be.

    Úgyhogy fogalmam sincs mi lehet itt a probléma, ezzel a TV-vel nem lenne szükségem boxra, vagy cam-re, a tuner miatt megkéne találnia automatikusan a csatornákat? Vagy csak én vagyok nagyon eltévedve?

    Köszi a segítséget előre is! :))

Új hozzászólás Aktív témák