Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    A játék még minimum felbontáson is akad (4k monitor windowed, minden minimumra húzva, még a resolution percentage is 50%) és most már kezd elegem lenni. Arra gyanakszok a videókártyám lesz a ludas, mivel az csak 3 GB-s 1060-as nvidia, ráadásul ki is írta az nvidia valamelyik felületen, hogy nem teljesíti a minimum követelményeket. (Amúgy Ryzen 5@2600 alatt fut a játék, ami a processzort illeti). Szóval erősen gondolkodom, hogy vagy ebben a hónapban, vagy a következőben lecserélném a kártyát. Milyen kártya ajánlanátok, hogy szép beállításokkal, jól fusson, de ne kelljen a lakásra se felvenni egy jelzáloghitelt? Én a 4060-as nvidia-t néztem ki (határ kb. 150.000, de inkább 130.000 körül). Nem vagyok nvidia fan, de most is az van a gépemben, gondolom így úsznám meg a legkönnyebben a cserét, ami a telepítést illeti. (legalábbis régen nagyon azt mondták, ha egyikről a másikra választasz, az a legjobb, ha az egész windows-t újrarakod... :U )
    Hány giga ram ajánlott, hogy 4k-ban élvezhető legyen? 8Gb már elégnek kell lennie?

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák