Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Healbacsi #57794 üzenetére

    Sajnos ritkán tudok multizni, és akkor is sokszor idegesít, hogy szinte mindenki csak rohan előre, öli az eliteket, de a sima mobok ottmaradnak. Én meg a szintemhez képest alulgearelt vagyok, mert kimondottan utál a játék, alig találok értelmes cuccot. A legtöbben már T3 meg afelett rifteznek, nekem még T2-nél is gondok adódnak, ha kifogok egy idiótább affixes elitet. Ha csatlakozok valahová, sokszor csak menekülök, ami idegesít.

    Persze ez nem minden esetben fordul elő, ha jó csapat összejön, akkor minden oké. Csak sajnos ők már klasszisokkal jobban állnak, nem akar senki T1-T2-vel foglalkozni, afelett meg én nem tudok játszani.

    MOD: Mondjuk most nemsokára úgyis mindegy lesz, mert jön a Wolfenstein, azt kell tesztelnem, így még inkább lemaradok... :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz DjDanee87 #57799 üzenetére

    Tutira véletlen. A minap próbálgattam a skilleket, elképzelhető, hogy mikor visszatettem, nem jelöltem ki rúnát. Köszi, hogy szóltál, ha belépek, helyre is hozom. :R

    Ami a gyűrűt illeti, ezért mondom, hogy utál a játék, nem nagyon találok jobb cuccokat, sok esetben a másik karakter által kapottat használom, így nem minden stat a legjobb, ami lehet, de nincs más, ebből kell gazdálkodni. Majd ha találok jobb sárgát, lecserélem, eddig nem volt szerencsém.

    (#57801) ProEvoFan: Általában, mikor belépek, meg szoktam kérdezni guild-chaten, hogy kihez lehet csatlakozni, de semmi választ nem kapok. :)

    Ami a TS-t illeti, ha van a klánnak, jó lenne, ha leírná valaki az adatokat, én is szívesebben beszélgetek, mint pötyögök. (Mondjuk néha káromkodni is szoktam, erre készüljetek fel... :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Már megint. Nem tudok egy Horadric Cache-et összeszedni, két-három bountyt lenyomok és kidob... Most is, pont, amikor már láttam a bosst... :(((

    Nem tudom, mitől lehet. Amint elindítom a Diablo III-at, elkezd szakadozni a net. Addig semmi baja nincs... ötlet? :F

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Rayner #57832 üzenetére

    Kábelen van, routeren keresztül. Már gondoltam a routerre is, mert abban a pillanatban helyreáll a kapcsolat, amint kidob a játék, de eddig még nem csinálta ezt.

    Na, ebből elegem van. A mai napra hagyom a p****-ba a Diablo III-at. :(((

    Holnap majd folytatom, ha akkor is ezt csinálja, akkor közvetlenül fogom rádugni a gépre a netet, de most már olyan sík ideg vagyok, hogy nem lenne türelmem hozzá... :(((

    Ami a legjobban bosszant, hogy összeszedem a sok Pool of Reflectiont, erre kivág és ugrott a bónusz. A Blizzard ezt nem említette, hogy nem csak halálkor veszíted el, de netszakadáskor is.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #57833 üzenetére

    Na, kihúztam a routerből a netet és közvetlenül rádugtam a gépre. Meglátom, javult-e, ha nem, akkor ma már nem erőltetem tovább.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz zsotesz81 #57862 üzenetére

    Nálam ugyanez a helyzet, amint kiiktattam a routert, minden tökéletes lett. Játszottam egész idáig, majd, amint visszatettem a routert, újra elkezdett szakadozni, most már a windows alatt is.

    Szóval mindenképp a router volt a ludas, holnap megpróbálom ezt a jelszó-újraírást, meglátom, mi lesz.

    Szép ládát nyitottam ma, ráadásul esett egy szép naci is, ezért megérte riftezni:

    Köszi mindenkinek a javaslatot, gazdagabb lettem pár ősz hajszállal, de legalább már tudom, hogy hol a bibi. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Phobion #57875 üzenetére

    Tudom, elcsesztem, annyira megörültem, amikor kiesett a három cucc, hogy gyorsan felkaptam és csak utána jutott eszembe, hogy kellene egy képet lőni róla, mert ilyen még nem fordult elő velem, hogy három normális cucc essen egyszerre. A guild-chat-en látom, hogy tucatjával lootolják a legendeket, én meg örülök, ha egyet-kettőt összeszedek egy rift alatt. Partiban nyilván nekik jobban esik, de én ritkán vagyok csapatban. Olyan vagyok, mint Kirito a Sword Art Online-ban, szóló játékos (Lehet, hogy ezért is szívok ennyit... :DDD ).

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Hozzáértők segítségét szeretném kérni a Wizardomat illetően. Korábban próbálgattam a skilleket, de ami jelenleg van, az áll legjobban a kezemre, ezzel az összeállítással tudok leghatékonyabban haladni. Szeretnék jobb tárgyakat szerezni, de az istennek sem tudok magasabb nehézségi szinten haladni, T1 a legjobb, T2-n már elég sűrűn halok, pedig láttam nem egy hasonló értékekkel rendelkező karit, akik már T3-T4 körül járnak.

    Ezért szeretnék tanácsot kapni, hogy mit lehetne még ebből kihozni, mert elég kínosan érintett tegnap, amikor partizás közben valaki linkelt egy gyűrűt, ami az enyémnél minden tekintetben jobb volt, majd amikor megkérdeztem, nem-e kaphatnám meg, csak ennyit felelt: "Ezt a sz@rt?" Szóval igen, eléggé le vagyok maradva a többiekhez képest és ez már lassan kezd idegesíteni, hogy szinte semmi nem akar esni. Tegnap mondjuk kaptam egy nacit, így az orbbal együtt a set +500 int bónusza jól jött, de még ezzel sem vagyok sehol a többiekhez képest.

    Valakinek ötlet? Vagy tényleg ennyire béna lennék? :(

    MOD: Lehetőleg enchantolás nélkül kellene tanács, mert próbálgatok fejleszteni a cuccokon, de soha nem adja be azt, amit rá akarok tenni, alapanyagok tekintetében pedig rosszul állok, nem tudok sokszor próbálkozni.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Thrawn #57912 üzenetére

    Kösz, ezzel csak jobban lelomboztál. Tudom, hogy kukába valók a cuccok, de magyarázd már el ezt a játéknak is, hogy adjon jobbat... Enchantolni meg nem tudok alapanyag híján.

    A skillekkel kapcsolatban kellene tanács, hiába mondod, hogy mit vegyek fel, de nincs tele a ládám tárgyakkal. Annak ellenére, hogy nő a karim, nincs egy tucattal neki minden ruhadarabból... :DDD

    MOD: Nem használok fire skillt, mint mondtam, miért kellene akkor a fire dmg? :F

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Rayner #57915 üzenetére

    De ha egyszer csak ezek állnak kézre? Próbálgattam a skilleket, de csak ezekkel tudok haladni, esetleg a signature spellt lecserélhetem valami arcane-ra, de Disintegrate nélkül meg vagyok halva, nagyon ráállt a kezem. Úgyhogy akkor marad az arcane. Arra akkor milyen skillek kellenek?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Blaze_ #57918 üzenetére

    Eh, ez az egész kezd olyan összetett lenni, hogy belefájdult a fejem. Most el is vettétek azt a maradék kedvemet is rendesen. Ez mind szép és jó, amit itt leírtok, de mindhez először is jó cuccok kellenének, kifejezetten arra enchantolva, amire kell. Enchantolni meg nem tudok, le vagyok égve pénz és alapanyag tekintetében is.

    Most, azt hiszem, hogy egy ideig pihentetem a Diablót, mert jön a Wolfenstein, azzal kell foglalkoznom.

    Utána pedig akkor egyelőre megpróbálok másokkal menni és tárgyakat szerezni. Amennyire lehet, ráállok arcane-ra, de ezekkel eddig annyira nem foglalkoztam, csak használtam, amit a játék adott, és kész. Mindegy, azért köszi a tanácsokat, de úgy vélem, soha nem lesz belőlem hardcore diablós.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Rayner #57923 üzenetére

    Ok, köszi. Ha nem vagy klánban, majd vegyél fel, és ha fent leszünk, megyünk pár menetet. De előre szólok, hogy esek-kelek T2 felett. :D

    (#57924) Vistaboy: Ment Friend req. Köszi. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Rayner #57919 üzenetére

    A Black Hole helyett nem lehet az Archon? Mert azt próbáltam és nem annyira jön be, ezzel szemben elitek ellen most az Archon életmentő nekem.

    (#57926) Blaze_: Ennél jobban már nem lehet elvenni, de aranyos vagy, hogy próbálkozol. :D

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Nyilvánvaló, hogy csapatban sokkal jobban esnek a legendek, és bár sajnos nem sok használható van, de alapanyagnak kiváló, így végre tudok enchantolni és craftolni pár komolyabb tárgyat.

    Átalakítottam a karit, most már buffed 1M körül járok DPS-ben, még egy picit igazítok rajta és talán egyedül is menni fog végre legalább a T3 probléma nélkül. Majd a Wolfenstein teszt után több időm lesz, de egyelőre így is jobb, mint volt.

    Köszönöm mindenkinek a segítséget. :R

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz JMBFLaSH #58700 üzenetére

    CD Galaxisból például.

    Diablo 3 és Reaper of Souls.

    Ha csak a kód kell, azt pedig a Battle.neten keresztül tudod megvenni. Letöltöd az asztali alkalmazást, létrehozol egy fiókot (vagy belépsz, ha már van), és ott találod a vásárlás lehetőségét.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Én hosszabb szünet után vettem újra elő a játékot, mint akkor, most is főleg szólózom, mert a klántársak már jóval elhúztak előlem (A maximum szint, amit nyögvenyelősen bevállalok, az a T3, feljebb csak akkor, ha a társakat nem zavarja, ha fél percenként éleszteniük kell... :DDD ), idegenekkel pedig nem szeretek összeállni. Mondjuk nekem a szólóval sosem volt bajom, egyedül annyi, hogy alig csurran-cseppen leg - bár kétségtelenül több esik, mióta bejött a loot 2.0.

    Amit észrevettem, hogy a skillekhez újra kellett rendelni a rúnákat, mert mindegyik visszaállt alapra. Először nem értettem, miért nem azt látom a képernyőn, mint azelőtt, utána vettem észre. Ami a lootot illeti, szerintem abban is az van, mint minden másban: minél többen vagytok együtt csapatban, annál nagyobb eséllyel és annál több esik. Nekem egyedül az is csoda, ha napi öt-hat óra játék alatt egy-két legendet találok bountyban és riftben, míg a chaten azt látom, hogy mások 5-10 percenként lootolják őket, néha 3-4 darabot egyszerre (Persze gondolom, Kadala is ad párat, nekem eddig három leg és két set jött tőle, de már meg nem mondom, hány shardot kellett fizetni, mire kidobta. Elég annyi, hogy jó sokat).

    Egyébként rafinált a Blizzard... :) Csorgatja az ember a nyálát az automatikusan linkelt cuccok miatt, miközben folyton arra gondol, hogy a random drop miatt egyszer talán neki is kiesik valami, így folyamatosan játszik... :DDD Mégis, a klántársak setjei akkor is zöldebbek lesznek, ez Murphy törvénye. :U

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok.

    Hosszabb kihagyás után visszajöttem Diablózni, míg meg nem tudom venni a Dragon Age-et. Ahogy olvasgatom a kommenteket, elég sok változás történt azóta. Indítottam egy szezonos karit, egy barbárt, hogy ezt is kipróbálhassam. A változatosság kedvéért érdekes a nulláról undulni újra. :)

    Reggel szerencsém volt, kicsit visszalogoltam a varázslóra, majd nem sokkal kezdés után végre lehetőségem volt egy manó portáljába bemenni, így első ízben tehettem a lábamat Greed asszonyság birodalmába. Sokáig nem örülhettünk egymásnak, mert viszonylag hamar kinyiffant, de legalább dobott három jó cuccot.

    Elviseltem volna, ha még egy szárnya lenne a területnek, a férjét is szívesen lecsapnám. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Mivel sok kihagyás után jöttem vissza Diablózni, így van pár furcsaság, amit nem értek. Vegyük például a "csillámpónis pályát". Ugyebár eddig úgy jutottál oda el, hogy összeszedted a Staff of Hedring - vagy mifene volt pontosan a neve - bot "alkatrészeit", majd azt használtad az első pályán lévő szakadéknál.

    Namost, újabban felbukkantak a "Rainbow Goblinok", melyeket lenyomva szintén el lehet jutni a csillámpónis pályára. A kérdésem: miben különbözik ez a "hagyományos módszertől"? Csak mert most is lehet gyűjteni a bot alkatrészeit (Például nemrég találtam meg a folyékony szivárványt). Megéri foglalkozni vele, vagy hajítsam ki a fenébe?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Muton #71241 üzenetére

    Gondoltam, hogy annyira nem nagy extra, mert elég sűrűn vannak ilyen szivárványszín goblinok. :DDD Azért köszi a választ.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok. Mostanában elég szépen esnek a legek, ezek szerint mégis használ valamit a MF? Mert korábban alig lehetett észrevenni. Vagy csak arról van szó, hogy a papommal csak nemrég kezdtem komolyabban riftezni, így meghozza a kedvem, utána meg egyre ritkább lesz? :DDD

    Jut eszembe: Most a Greater Rift végén hogy működik a dolog? Először részt veszel a trialon, kapsz egy bizonyos szintű követ, utána egyesével tudod azt növelni - meg a szint végén annál a szellemcsajnál? Ha nem sikerül időben legyőzni a Guardiant, akkor buktad a követ?

    Ja, és a Greater Rift a karidhoz van igazítva nehézségileg? Vagy a 40 felettihez már csak 600 paragon szint és csúcsra járatott gear mellett van esély?

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz mikromanus #72348 üzenetére

    Köszi mindenkinek a választ. Akkor egy darabig még csak óvatosan próbálgatom a GR-t, maradok a simánál, ahhoz van már vagy 250 kövem. Majd úgy rakok össze geart, hogy több legyen az XP-bónusz, így remélhetőleg gyorsabban meglesz a 200. para szint. 600-at tuti nem fogok elérni, mert addig egyrészt lesz újabb játék, ami le fog kötni, másrészt a meló miatt sem sok időm jut vele foglalkozni.

    Tettem egy próbát, elsőre 4-es szintű követ szereztem, azt könnyen meg tudtam csinálni, utána fejlesztettem 5-ös szintre, és az is lement gond nélkül. Egyelőre jól adja a cuccokat, szinte csak papnak való esik, de ahogy ismerem a szerencsémet - és a loot rendszert -, ez meg fog változni hamarosan. :)

    Köszi még egyszer.

    (#72360) Gyick: Sajnos nagyon sok kihagyásom volt, megjelenéskor szinte folyamatosan játszottam, de utána abbahagytam. Loot 2.0 óta vagyok többé-kevésbé, de azóta sem folyamatosan. Most például a Dragon Age: Inquisition kötött le két hónapig, előtte WoW-oztam, szóval nem kockulok folyamatosan a Diablón. Most visszajöttem, de ha lesz egy jobb játék, megint szünet lesz. Pedig várom már a Season Two-t, de ha megjelenik a The Witcher 3, akkor tuti nem fog érdekelni a dolog egy darabig. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Olvasom a hozzászólásokat és tudom, hogy le vagyok maradva, mint a borravaló, de akkor is be kell tennem ezt a képet. Ez a legelső Ancient Legendary cuccom, ami esett:

    A kövek még nem maxosak, sajnos csak egyetlen darabot sikerült eddig gyártanom, az a fegyverbe került. De ami késik, nem múlik, előbb-utóbb azok is meglesznek. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Eddigi legjobb eredményem egy GR-20, egyben meglett a P200 is. :DDD

    Lassan, de biztosan haladok, kíváncsi vagyok, meddig tudok eljutni. De itt már húzós volt, majdnem otthagytam párszor a fogam, érezhetően keményedik a menet. A GR21-es kulcs még egy darabig pihenni fog, amíg nem fejlődik a karim eleget. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Na ez a méreg, nem a cián... :(((

    Végre, életemben először beadott a játék egy fullos Goblin-pakkot, amibe mindenféle manó volt, erre nem kifogok egy olyan pályarészt, ahol ők egyből észrevettek, nekem meg meg kellett kerülni egy szakaszt. Ráadásul pont ekkor vett észre egy walleres elit pakk is, akik addig-addig zárták el előlem az utat, hogy mire a manókhoz értem, a fele meglógott... :(((

    Nem mintha olyan sok jó cuccot dobnának manapság, de azért ettem a kefét... :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Edge #73855 üzenetére

    Ez az, bakker, hogy az lép le elsőnek, akit legjobban el akarok kapni... :DDD

    Egyébként esélyük sem lett volna, ha nem tartanak fel a walleresek, csak ezért lógtak meg, mert nem értem oda hozzájuk. De legközelebb... áh, hagyjuk... legközelebb majd más jön közbe, ahogy a szerencsémet ismerem. :)

    MOD: A képen egy korábbi manó által dobott cuccok láthatók. A barbinak jobban kellene most a felszerelés, ezért voltam ideges.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Nem vagytok semmik, halljátok-e. :DDD Pár napja indult a Season 2, és máris P100 körül jártok. Nekem meg pont most vitték el a VGA-mat, az újat pedig majd csak jövő hét végére ígérték, szóval addig meglesz a P500? Gratula. :R

    MOD: Szerintetek egy Intel HD 4000 elbírná a játékot 1 GB hozzárendelt memóriával? :DDD Mindjárt kiderül...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Scholes9 #74072 üzenetére

    Próbáltam, elbírja hál'istennek, de a színbeállítások folyton elbaszódnak, vagy nagyon sötét a kép, vagy nagyon világos, de állítani nem tudom, mert amint hozzányúlok valamihez, olyan szinten ugrik fel a gamma, hogy kisüti a szemem és visszaállítani sem engedi, csak restarttal... :(

    Mindegy, egyelőre marad így. Ezért utálom én ezeket az integrált szarokat, amint játékot indítok, meghülyülnek. Eddig nem volt vele gond.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz mobal #74080 üzenetére

    Köszi, majd megnézem. Igaz, hogy most úgy néz ki, megjavult, bár egy kicsit még túl világos, de inkább nem piszkálom, jobb a békesség. :DDD

    Addig inkább játszok. A biztonság kedvéért jó alaposan levettem a grafikát, így jelenleg viszonylag jól megy a játék, csak furcsa, mert én a full grafikához vagyok szokva. Kezdtem egy Witch Doctort, mert az az egyetlen olyan kaszt, amiből még nem volt karim eddig. Kíváncsi vagyok, meddig jutok el vele. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Hosszabb kihagyás után én is elkezdtem újra a játékot, kíváncsi voltam, milyen lett a Season 3. Az eddigi tapasztalataim pozitívak, mindössze pár napja kezdtem új szezonos karit és tegnapra eljutottam odáig, hogy kezdhetek Greater Riftezni. Első nekifutásra egy 12-es követ ütöttem ki, amit viszonylag könnyen letudtam.

    Ma nekiugrok a 13-nak, és meglátom, meddig jutok el vele. Tudom, az általatok linkelgetett 50+ GR-ekhez képest ez picsafüst, de én ezzel is elégedett vagyok. Két hét múlva úgyis itt a Witcher 3, és el fogom egy időre felejteni a Diablót. :DDD

    MOD: Ja, majdnem elfelejtettem: A kozmetikázási lehetőségeknél a peteket és hasonló cuccokat hogyan lehet szerezni? Szárnyat kaptam a RoS-szal, portrékat is kapok, de a többiből eddig még nem sikerült szerezni. Remélem, nem fizetősek, mert akkor nem is érdekel az egész.

    A másik: Valaki elárulná, hogy juthatok el az új területre? Elméletileg a barbárok földje nyílt meg az új patch-csel, de csak a riftekben látok új helyszíneket, a végigjátszás során nem nyílik út oda. Mondjuk még a Season 3-ban nem vittem végig a sztorit, de állítólag már az előzőben is benne kellett, hogy legyen. Én rontok el valamit? :F

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz J0shu4M1ll3r #77496 üzenetére

    Nem az aktiválásuk, hanem a megszerzésük módja érdekelne. :)

    Állítólag van egy új terület, amit a múltkori (Season 2) patch nyitott meg - vagy a mostani? -, melyben a barbárok földjére lehet eljutni. Pontosan nem tudom, de mintha olvastam volna erről valamelyik patch notesben. De már nem emlékszem pontosan. Valaki tud róla valamit, vagy időközben sztornózták?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Edge #77499 üzenetére

    Akkor mindegy, amennyivel drágább volt a CE, annyit nem ért meg, hogy legyen egy petem. :)

    A barbár föld remélem bele fog kerülni, bár most már nem sürgős, mert a Witcher 3 miatt most hónapokig elleszek nélküle. De a Season 4-re beletehetnék, már kíváncsi vagyok rá.

    Közben meglett a GR 20 is, jelenleg ezzel a karival sokkal többet nem tudok egyedül elérni, már itt is alig maradt idő a végére és egyszer meg is haltam. De egyelőre ennyi elég. Holnaptól jöhet a T4, ki kellene maxolni a köveket, meg nem ártana pár brutális cucc sem.

    De előtte még a legkeményebb próba hátravan: holnap reggel meló... :O

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Reggelről bepróbáltam egy T4 riftet és viszonylag könnyen lement, bár alig dobott valamit a Guardian. Majd még délután tolok pár riftet, és ha azok is sikerülnek, átállok T5-re. :B Kíváncsi vagyok, mert eddig még szóló karival nem jutottam el T4-ig, afölé meg pláne. Csapatban már voltam, de az más tészta. :)

    Viszont a GR-nél az időlimit nagyon bosszantó. Sokszor kifogok olyan pályákat, ahol keringőzni kell, az ellenfelek is szórványosan vannak bennük (Mondjuk ez lehet az én hibám is, mert kifejezetten a nagy tömegek elleni harcokra képeztem a monkomat, egyes ellenfelekkel leállni kész időpocsékolás). Az meg főleg idegesítő, amikor a Rift Guardian úgy jelenik meg, hogy meg kell kerülni a fél pályát, hogy elérjem...

    Mindegy, egyelőre nekem már az is nagy szó, hogy eddig eljutottam. :K

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz dante3 #77539 üzenetére

    Lehet, hogy csak én fogok ki mindig kihaltabb pályákat, nem tudom. Mindenesetre én azt szeretem, amikor efféle tömegbe verődnek össze a mobok, ilyenkor alaposan szétcsaphatok közöttük:

    Tegnap bepróbáltam a T5-öt is, egyelőre csak pár Bounty erejéig, még kicsi a sebzésem, sokat kellett püfölni az eliteket (Nem mintha ki tudtak volna nyírni, ahhoz elég HP-m és ellenállásom van, hogy leverjem őket, de így elég unalmas).

    Viszont azt továbbra sem értem, miért van az, hogy a GR Trialban csak 17-18 közötti köveket ütök ki, amikor utána magában a riftben meg könnyen végigmegyek és mindig 21-22-re fejleszti fel Urshi a köveket. És ha már itt tartunk, alighanem én vagyok az egyetlen, akinél 90% eséllyel háromszor is failedet dobott ékkő fejlesztésnél... nem kicsit szidtam a felmenőit. :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Másnál is alig dobnak legeket a Rift Guardianok, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Komolyan mondom, nagyobb az esélyem összefutni egy kincses manóval és attól legeket szerezni, mint a Rift Guardiantól akár csak egyet is kapni. Kezd unalmassá válni.

    Mondjuk annyi előnye van a dolognak, hogy legalább a GR Trial kulcsokat dobálják, remélhetőleg előbb-utóbb eljutok odáig, hogy feljebb lépjek, mert nagyon lelassult a normális cuccok esése, amióta átjöttem T4-be. Komolyan, amíg eljutottam ide, fokozatosan tudtam fejlődni, most meg mintha falba ütköztem volna, egyetlen értelmes cuccot sem kapok.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Bird #77640 üzenetére

    Tiszta sor, amint tudok, megyek is feljebb, de jelenleg csak T4-en tudok haladósan játszani. Gear nélkül nem lehet mindjárt T6-on kezdeni farmolgatni. :N

    (#77641) Edge: Persze, de annak mi értelme van, hogy a többiek rohannak előre, mint a tank, én meg nem győzöm kerülgetni az ott hagyott trash mobokat, mert T6-on még azokat sem tudom lecsapni. Aktív résztvevőként nem tudok T4 felett harcolni - talán a T5 is menne lassan -, de a többiek már P600 környékén járnak, nem szívesen jönnek ilyen alacsony szintre engem húzni.

    (#77644) Gorneck23: Értem én, hogy nem lenne a GR, ha sima RG-től be lehetne szerezni az über cuccokat, de akkor is, legalább fixen dobhatna egyet az a dög, ha már 10 percbe is beletelik, hogy leverem. :DDD

    Eddig még minden játékban sikerült egyedül végigmenni, általában jobban úgy, hogy saját belátásaim szerint fejlesztem a karimat, nem követek semmiféle előre kitalált sémát. Amint próbálok egy buildhez igazodni, mindjárt nem megy annyira a játék, mintha saját magamtól csinálom, amit csinálok.

    Nem panaszkodásképp írtam, tudom nagyon is jól, hogy soha nem fogok felérni a szintetekhez, és nemcsak azért, mert nem nagyon tudok multizni, hanem mert egyébként sem lesz soha elég időm játszani. A meló elveszi az időm jó részét, délután meg dögfáradtan sokszor kedvem sincs semmihez, csak dőlök az ágyba. 19-én pedig jön a Witcher 3, onnantól pár hétig (hónapig) parkolópályára kerül újra a Diablo, úgyhogy nem akarok én Leaderboard vezető lenni, csak azt jegyeztem meg, hogy eddig szépen, folyamatosan tudtam fejlődni, most meg lelassultak a dolgok.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz jookomak #77656 üzenetére

    Jelenleg ezért vagyok T4-en, mert itt tudok rendesen irtani, egy-két erősebb esetben szorulok csak meg, amikor két elit csoport is rám szabadul egyszerre + a terepen is beragadok (Bár van egy skill, amivel még a falon is átmegyek, de sajnos limitált a használata). Jelenleg a Blackthorne Setből van meg a legtöbb, már csak az amulett hiányzik (A cipőt még nem használom, mert az Ice Climberst nem akarom lecserélni rá, de amint meglesz az amulett, előveszem a ládából).

    Egyébként melyik szettet érdemes gyűjteni Monknak? A lényeg az lenne, hogy minél nagyobb tömegben tudjak darálni, inkább ellenállás és szívósság, mint sebzés, bár abból sem ártana.

    Jelenleg így állok.

    MOD: Mielőtt valaki beleköt, hogy ezt nem így kellett volna csinálni, meg hogy ezekkel meg azokkal a skillekkel jobb lenne, elmondanám, hogy én úgy fejlesztettem, ahogy nekem jobban kézre állt, és nem is áll szándékomban változtatni rajta. Pusztán abban kérem a segítséget, hogy melyik lenne az a cucc, aminek beszerzéséhez Kadalát nyaggatnom kell majd. :)

    Ja, és szezonos kariról van szó, egyelőre nem tervezek másikat indítani ebben a ciklusban. Ha már itt tartunk: hány kari lehet maximum? Ha minden szezonban indítok egyet, előbb-utóbb szelektálni kell? :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Bird #77658 üzenetére

    Félreértettél valamit, én senkinek nem írtam, hogy belémkötött. Pusztán azt kértem, hogy a linkelt karakterembe senki ne kössön bele, hogy "Nem ezt a skillt kellene használni...", vagy "Miért nem maxosak a kövek?". Ilyesmire gondoltam.

    Nem csodálkoztam azon, hogy T4-en és P100-on nincs atom loot, pusztán azon lepődtem meg, hogy eddig szépen, folyamatosan fejlődni tudtam és lépni egyre feljebb és feljebb, de most hirtelen semmi. Mennék én T5-re is, de egyelőre nem tudok, mert nincs megfelelő gear, nyögvenyelősen menne, de úgy meg nekem nincs kedvem hozzá.

    Csak azért reagáltam így, mert ahogy írtad: "Nem T4-en kellene játszani", majd Edge ráduplázott, hogy "És nem egyedül...". Szívesen játszanék én T6-on és csapatban is, de senki nem vesz be, akárkit kérdezek, mert mindenki GR 50+ meg T6 speedrunozik, senkinek sincs ideje rám... ezért aztán mostanában már nem is kérdezgetek senkit. Ha valaki becsatlakozik és segít, annak örülök, de én már nem pofátlankodok oda senkihez, mert P100-al elhajtanak a vérbe. Ennyi.

    (#77659) atidzsiforc: Köszi szépen a segítséget. Szándékomban állt lyukat tekerni az amulettbe, de amikor próbáltam, kevés volt az alapanyag és nem adta be, azért maradt az, ami utoljára volt. Most már van pár, majd megpróbálom újra.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz atidzsiforc #77659 üzenetére

    A Molten Wildebeest's Gizzard, Pain Enhancer, Moratorium vagy Wreath of Lightning nem lenne jó helyette? Nekem ezek tűnnek jónak leírás alapján. Megpróbálok lyukat tekerni az amulettbe, remélem, sikerrel járok.:)

    MOD: Sikerült. Beletettem, amit javasoltál, de örülnék, ha elmondanád, hogy később esetleg melyik lenne jobb, ha feljebb jutok. Köszi előre is. :R

    (#77661) Gyick: Nekem már fullon van a barátlistám, megjelenéskor, valamint a kieg után sokat játszottunk, de sajnos közben nekem más dolgaim is voltak, így lemaradtam tőlük. A Season 2-nél megpróbáltam kezdetektől felvenni a ritmust, de nem lehetett behozni így sem a lemaradást. A meló miatt naponta csak 1-2 órát jutok oda játszani, egyszerűen nem tudok velük lépést tartani, azt követően mindenki nyűgnek tekintett. Mostanában már inkább csak szólózok, így nem vagyok kötve senkihez és másokat sem hátráltatok a fejlődésben. Jobb ez így. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz DjDanee87 #77663 üzenetére

    Majd megnézem, hogy sikerül-e megszereznem, jelenleg még nincs meg, mert nem sok GR-t nyomtam le, azok is 20 alattiak voltak (Most lett meg a 21). Azért köszi, hogy szóltál. Ami pedig a kavicsfejlesztést illeti, abban nem vagyok szerencsés, múltkor 90% esély mellett háromszor is failed volt... :) Nem tudom, mikorra lesz 25-ös. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Végre, ma reggel picit rám mosolygott a szerencse. Egész pofás droppot kaptam két elit csoporttól, akik egyszerre estek nekem. Nem sokkal később pedig egy Butcher's Sickle esett ancient változatban, alapból lyukkal, viszont INT volt rajta, amit átforgattam DEX-re. Így végre lecserélhettem a normál fegyómat, most már mindkettő Ancient, érezhetően jobban haladok velük.

    Akik korábban segítséget nyújtottak nekem, azoknak még egyszer szeretném megköszönni. :R Tényleg sokat jelentett a Harmony passzív skillt betenni, egyből megugrott tőle 5 millával a Toughness, bár később a VIT helyett az amulettbe vájt lyuk ezt le is csökkentette másféllel, viszont így be tudtam tenni a Mirinae-t.

    Lenyomtam egy 20-as GR-t - ilyen követ sikerült csak kiütnöm -, így megszereztem végre a Bane of Trapped követ is, ha hazaértem, szerintem lecserélem arra. Így akkor a Gogok + Powerful + Trapped lesz, amit azt mondtok, jó kombináció. Hát, reméljük a legjobbakat. :DDD

    MOD: Ja, azt persze mondanom sem kell, hogy megint nem sikerült a gem fejlesztés, 70% eséllyel szintén háromszori failed... :((( Bár, ezt korábban még 90% mellett is eljátszotta, így már meg sem lepődök rajta. :U

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Végre elkezdhettem T5-ön nyomni a rifteket, ami egyértelmű haladás a korábbiakhoz képest. Viszont a GR trialokban továbbra is csak 20-22 közötti köveket tudok kiütni. Nem értem, mit ronthatok el bennük... :F

    Mindegy, előbb-utóbb csak eljutok T6-ra, ami azért is nagyon jó lenne, mert akkor talán végre csapatba is nagyobb eséllyel kerülnék be, plusz ott sem csak hátramaradva kellene kerülgetni a mobokat, hanem be is segíthetnék a harcba... de ez még messze van. Nekem már ez is nagy szó, hogy T5-ön tudok játszani. Ez az első alkalom, hogy egyedül eddig eljutottam. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz DjDanee87 #77731 üzenetére

    Majd kipróbálom, de mint írtam fentebb is, azokat a skilleket használom, amelyekre ráállt a kezem az elejétől és be vannak gyakorolva. Nem szeretek/tudok egy előre kijelölt/megszabott módszert követni. Jelenleg ezeket a skilleket használom, mert most így tudok játszani. A négy skill sajnos kevés, mantra és mystic ally mellé a seven-sided strike nálam alap, negyediknek most épp a dashing strike van, amit azért szeretek, mert mindenen át tudok menni vele (falon is), így ha szorul a hurok, meg tudok menekülni. Néha a terep adottságai miatt eléggé beakadok, ilyenkor életmentő skill. :)

    Ui.: Értem én, hogy segíteni akarsz és köszönöm is. Ki fogom próbálni, ha valóban jobban haladok vele, akkor váltok rá, de oda-vissza nem szoktam cserélgetni őket. :K

    (#77732) IvI88: Felvettelek, de sajnos én pont estefelé nem szoktam már játszani, inkább olyan 16:00 és 18:00 között hétköznap. Hétvégén főleg reggelről, esetleg a kora esti órákban, de akkor is 20:00 a maximum. Én hozzá vagyok szokva, hogy hajnali 3-4 körül kelek, úgyhogy este már nem tudok sokáig fent maradni.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Tegnap HammerMetal kollégával lezavartunk pár 38-as GR-t, melynek során sikerült jó pár Paragon szintet lépnem, plusz egy rakás leget is szereztem. Ezúton is köszönöm neki a segítséget. :R

    Viszont az ledöbbentett, hogy mennyire gyenge vagyok még... :B Látom, ahogy linkelgetitek itt az 50+ GR-képeket, melyeket egyedül vittetek végig, én meg gyakorlatilag pár buffon kívül semmiben nem tudtam neki segíteni még 38-on sem... :( A sebzésem olyan kicsi, hogy egyetlen trash-mobot sem tudtam leverni, amit ő hátrahagyott, kénytelen voltam elbújni a háta mögé szégyenkezni... :B

    Pedig mostanában naponta mindig lenyomok egy-két órát, és még így is alig haladok előre. Nem semmi, mennyit kell tolni, hogy valóban normális karit összedobjak. Pedig sajnos nem fog sikerülni, mához egy hétre jön a Witcher 3, onnantól jó pár napra - vagy hétre - el fogom felejteni szegény Mohncsicsit (Így hívják a karimat). :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Mirman #77837 üzenetére

    Előbb-utóbb meglesz. Sajnos én úgy szeretek játszani, hogy a skilleket nem váltogatom és azt használom, amit megszokok és jól haladok vele. Nem tudnék úgy játszani, ha megszabnák nekem, hogy melyik hat skillt használjam ahhoz, hogy haladni tudjak. Nem tudok összehangolódni velük.

    Jelenleg elkezdtem gyűjteni az Inna Setet, már 4 darab van belőle, remélhetőleg meglesz a többi is. Sajnos a korábbi két fegyver helyett a mostani egy lényegesen kevesebbet sebez, mert nem anci, de majdcsak sikerül abból is egy olyat szerezni.

    Jelenleg azon gondolkodok, hogy visszamegyek T4-re és elkezdem nyomni a rifteket minél több shardért, mert Kadalán kívül máshonnan nem nagyon akarnak esni a cuccok. Aztán ha szerencsém lesz, mehetek feljebb. Ha nem, akkor így jártam. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Kezd alakulni a dolog. :) Próbáltam különféle skilleket, míg végül rájöttem, hogy akármit csinálok, az eredetileg is használt Dashing Strike jön be legjobban. Szerencsére van egy set, ami elég szépen felerősíti ezt a skillt, így elkezdtem gyűjtögetni. Szerencsére Kadalától viszonylag gyorsan össze tudtam szedni a darabokat, már csak a cipő hiányzik hozzá.

    Sajnos egyik sem anci még, de annyit már most elértem vele, hogy T5-ön úgy tudok haladni, mint eddig T4-en, ahová vissza kellett nemrég váltanom. Most már két fegyverrel a támadási sebesség is nőtt, lehet darálni rendesen. Legek is egyre többet esnek, már átlagban 4-5 között zárok riftenként, bár igaz, hogy ha csak a Guardianig mennék a Blood Shardok miatt, fele ennyi sem lenne.

    Kezd tetszeni a dolog, bár tudom, még messze van a valódi játék... :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Edge #77928 üzenetére

    Próbáltuk, sajnos pont nekem nem esett. De egyébként mindegy, mert közben meglett a csizma is, úgyhogy most már fullos a szett. Nagyon durván megnyomta a Dashing Strike sebzését a cumó, eddig 12-15K körüli sebzések villogtak, amióta megvan a teljes öltözék, 250K körül van ez az érték. ;]

    Ki is próbáltam egyből, hogy mennyit javultam tőle. Nos, kavicsok kiütésében továbbra sem vagyok jó, mindössze egy 24-est sikerült szereznem, viszont azt nem egészen 6 és fél perc alatt lenyomtam. Nagyon brutális lett így a skill, még megszerzem a gyűrű párját, ami 50-50%-al dobja meg a skillek sebzését, és szerintem mehetek is T6-ra. :K :))

    Most már csak az van hátra, hogy lecserélgessem ancikra a setet, de sajnos eddig még egyik sem sikerült. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Megtaláltam én is a szülinapi meglepetést - ami persze nem a tehenes pálya :DDD -, de meg kell mondjam, többet vártam. Legalább egy leget kaphattam volna. Mentségükre szolgáljon, hogy jól esett nosztalgiázni picit.

    Bepróbáltam egy rift erejéig a T6-ot is, és meg kell mondjam, nehezebbre számítottam. Szerintem holnaptól végleg áttérek, elvégre fejlődni kell, gyűjteni a paragont és a shardokat. Mindenesetre a lényeg: végre tudok játszani T6-on. Eddig még nem jutottam el, remélhetőleg összejön a GR 50+ is majd valamikor pár év múlva... :P

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Jó reggelt.:)

    Kipróbáltam, hányas kavicsot sikerül kiütnöm és mire jutok vele. Nos, 27-es szintűt kaptam, amit viszonylag könnyen végig is pörgettem, ami azt bizonyítja, hogy lassan bár, de fejlődök. :D

    Most már teljes biztonsággal tudok T6-on riftezni, picit módosítottam a skilleket, sebzésről védelemre álltam át és igyekszem teljesen kihasználni a dashing strike erejét. Az inner sanctuary tényleg többet segít, mint a seven-sided strike, amit azóta úgysem használok sűrűn, mióta fullos a szett. Apropó, szett: hajnalban sikerült kifarmolnom egy rorgot, így most már visszavehettem az Ice Climberst is. :K

    Nem tudom, hogy most a szülinapi event miatt van-e, de nagyon jól potyognak a legek, mióta feljöttem T6-ra. Átlag 5-6 mindig esik, bár ehhez ki kell pucolni a rifteket végig. Épp nemrég esett ki a szett első tagja anci változatban, ami piszkosul megdobta a védelmet, 30M unbuffed értéke van a Toughnessnek. Most már a manók sem menekülnek meg, kivétel azok, amelyek több kicsire szakadnak szét, ilyenkor egy-kettő mindig elillan. :( De előbb-utóbb azok is meglesznek.

    Kezd beindulni a darálás. ;]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz BeYourself #78037 üzenetére

    Majd megnézem, de én a sűrűjében szeretek harcolni, ahhoz pedig egy jó kis tömegoszlató skill elkél, ezért van az belőve.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz BeYourself #78037 üzenetére

    Kipróbáltam, tényleg jó, majd meglátom, hogy hosszabb használat után meg tudom-e szokni. Tudom, furcsa ezt hallani, de meg kell szoknom. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák