Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Végre, ma reggel picit rám mosolygott a szerencse. Egész pofás droppot kaptam két elit csoporttól, akik egyszerre estek nekem. Nem sokkal később pedig egy Butcher's Sickle esett ancient változatban, alapból lyukkal, viszont INT volt rajta, amit átforgattam DEX-re. Így végre lecserélhettem a normál fegyómat, most már mindkettő Ancient, érezhetően jobban haladok velük.

    Akik korábban segítséget nyújtottak nekem, azoknak még egyszer szeretném megköszönni. :R Tényleg sokat jelentett a Harmony passzív skillt betenni, egyből megugrott tőle 5 millával a Toughness, bár később a VIT helyett az amulettbe vájt lyuk ezt le is csökkentette másféllel, viszont így be tudtam tenni a Mirinae-t.

    Lenyomtam egy 20-as GR-t - ilyen követ sikerült csak kiütnöm -, így megszereztem végre a Bane of Trapped követ is, ha hazaértem, szerintem lecserélem arra. Így akkor a Gogok + Powerful + Trapped lesz, amit azt mondtok, jó kombináció. Hát, reméljük a legjobbakat. :DDD

    MOD: Ja, azt persze mondanom sem kell, hogy megint nem sikerült a gem fejlesztés, 70% eséllyel szintén háromszori failed... :((( Bár, ezt korábban még 90% mellett is eljátszotta, így már meg sem lepődök rajta. :U

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák