Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Gorneck #9581 üzenetére

    Moslék? no comment...
    Többször leírtam.Dps Monknak kevés az armora, kb 4500-5000, nekem 5200..A refik ellen eddig védett a dodge, nerf után nem.Ok, ez még nem baj, legyen.De ha több armort húzok magamra, pl mantra skillel, akkor a sebzésem nagyon gyenge lesz, hiszen a dps mentra helyett kell használnom a +20% armort adó mantra skillt.Def skillel a sebzésem annyira gyenge lesz, hogy például mpl4en elalszok...hiszen a kukába dobtam +48% dmgt.Vegyek magasabb armoros itemeket?Örülök ha elérném úgy is a 5600 armort....lehetetlen összehozni megfelelő armort a refi ellen.
    Na de most jön a poén, kedves only WD-hez értő Gorneck kolléga.
    A def skill mellett lesz kb 6300 armorom.Odamegyek egy refishez, csapok rá kb 1-2 sorozattal többet, mint általában amikor a dps mantra van rajtam és hoppá...ugyan úgy lemegy az életem, mintha 5200 armorom lenne.6300 vs 5200 armor ennyit ér...
    De miért is?
    Megsúgom, kedves moslékozó fórumtársam.Mert akkorát sebzek a moslék gear-emel, hogy a refik ellen nem véd meg!Vágod?Kb 223K üzemi sebzéssel osztom az áldást, 2.0 feletti attack speddel + a megidézett több tucat tornádó amiből egy 3x60Kt sebez.Ütés közben röpködnek a 200k feletti critek, kb minden harmadik az.
    Összeraktad?Beleöntötted a moslékos vödörbe?Összeállt?Akkora sebzést kapok vissza, aminek nem tudok ellenállni.
    Megoldás?Van!LS!
    Erre beöntöd a közösbe te is. "Nem értem, hogy a monk miért hal a refitől...mikor eleve 20-30 reduce van rajta, pont mint a barbáron" illetve "felesleges ismételnem, hogy még mindig nem only monk fegyver és van élet utána is."
    Na nézzük csak.
    30% reduce ennyit ér.Armor problémát is vázoltam.
    Fury fegyver ad nekünk bitang nagy attack speedet és az offhandnek is adja.Mit nem lehet benne érteni?
    Ok, értem én, nem kell bele az ls, mert drága.Nem kell, legyen.Vegyünk offhandes ls fegyvert.Csak itt a bökkenő az, hogy offhandbe az ls nagyon drága, főleg olyan ami nekem adna plussz sebzést, esetleg megtartanám vele a sebzést.De sajnos csak olyanokat találok, ami leviszi a sebzésemet mínuszba.
    Értem én, Fury után is van élet, kb -30k sebzéssel, igen van.Köszi, rendes vagy.-30k sebzés nem "balanszolás", hanem a fejlődés kényszerű visszatartása.
    Fingod sincs az egészről.

    szerk:
    Még annyit hogy csak a refisek szopatnak.A többi elitet megeszem reggelire ezzel a moslék gearel is.
    HPm 45k, most ami látszik az armoryban, az az xp farmolási felállásom.Mpl5ben nyomulok, gond nélkül; kivéve refisek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák