Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz Thrawn #87615 üzenetére

    Hasonlit enyemhez is, mondjuk en is a furnace-es buildet preferälom akärcsak Edge.Nehäny helyröl hiänyzik kis area dmg (kezes, orb, fegyver) az nagyon jol tud jönni.Amuletben hogy nincs slot az nagyon fäjo pont, kell az az esoteric gem bele, mert a rg-nel egyedül vagy ellene, nincsenek mobok a közelben (jo esetben az rg idez de en mindig beszopom valami solo bossal) es az rendesen meg tudja pusztitani az eleted ha rädküld vmi affix-et.A te buildedben több a vedelem az explosive blast miatt, viszont kevesebb a dmg az eliteken.Es igen, ahogy freddirty is irja, sokat fog dobni ha gemeket pakolsz a cuccaidba.Nekem a 79-en most megällt az elet, nem akar összejönni a 80as.Az istenert se kapok jo riftet, ahol sok mob lenne netän meg egy conduit is.Es amilyen szerencsem van, mindig akkor halok meg mikor a powerpylon hatäsa alatt vagyok, olyankor azt hiszem, hogy na en most mindekit szarrä ölök körülöttem aztän megse es mire ujraeledek a pylon hatäsa mär elment.Szoval sok mulik a map-en, meg a mobokon is.

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák