Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz Kicsimix #8051 üzenetére

    Az a különbség biza' a többi cumód miatt van, azokból is leginkább az elemental és armor-dmg-es cuccokból. Mivel leginkább csak a fegyverváltásban vagyok érdekelt (többire végképp nincs zsé) ezért én is megnéztem az én gearem + Te echod+source-od és a tiéddel a dps 4k-val kevesebbre jött ki: 149 vs 145 (csicska+glassC.+ MagicW./Blood M.) és ezzel a konfiggal - a megnövekedett AS miatt - kellene az APonCrit. is. Ezzel a progival néztem.

    Szóval igen, át kellene gearelnem a 1h+source-hoz, így marad az eddigi gear, mert annyi G-ból amiből kijönne a váltás, tudnék finanszírozni egy Tal Rasha chest (+13kdps, +80vit, -70allres, -200arm.-12mov,-4elitDmg) + bracers/gatya(-1k dps, -2k hp, +70allres,+350arm) + Tal Rasha amu(chc nélkül: +6-7k dps,-100vit, -1700 lifekill) cserét, így az egész kb hozna:
    +19k dps-t, -20vit +150arm(~25allres) -12movsp, -4% elitDmg-et, ez kb a régiek eladása után (ami mostanában kétséges) lenne olyan 40-50m.
    (de sztem a dps ellenére az arm. chest csere nem feltétlenűl éri meg)
    Ámbár, ha rám szakad a bank vagy dúrva drop(+100m), akkor egy Tal Rasha amu CHC-vel, max elemntállal, az kb 20-21k dps veszteségek nélkül (ugye ez lenne az ideális + a bracer/gatya csere).

    Dúrva komprumisszumokkal még 7-8k dps-t egy Andrael helm-el lehetne hozni (10-15-20m) egy 240-250-260 int-es darabbal, de akkor -7-8k hp, meg -400 arm(~65allres), szval nem biztos, hogy megéri, hasonló a helyzet az inna gatyával, meg a witching hour-ral (ami ráadásul horror áron van...még).
    Konkl.: fent vázolt cserék: közepes dps, durva armor+allres és vadászni egy korrekt skornra, fasza LS-lel, a dex kárára.
    én sem vagyok mostanság...ugye befigyel az új x-com, meg rászántam magam a bf3 premiumra is...lehet majd pvp-re benézek :DDD

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák