Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Reinhardt #77799 üzenetére

    A Boon of Bul-Kathos részt nem értem miért idézted

    Az viszont komoly, hogy nem csak story módban leverve Malthael-t dobja a reaper tervet?
    Én meg tegnap este csak emiatt végigtoltam T6-on a storyt, igaz csak végigfutva és eliteket lenyomva akik útba estek :W

    prokxy

    Lehet érthetetlenül fogalmaztam, de nem az általad aláhúzott rész miatt kérdeztem amit, mivel azzal tisztában voltam, hanem a közvetlenül alatta olvasható, amit nem húztál alá. Minek a CotA csökkentése 4-es szettnél, ha már 2-esnél úgyis "örök" CotA van.

    De az egyetlen értelmes dolog, ami eszembe jutott, az az volt, hogy halál esetén nem kell megvárni míg letelik a CotA CD-je. A Reinhardt által idézett passzívval 90 secre viszi le, ami szintén több, mint a semmi és az aktív időtartamot figyelembe véve 70 sec lesz vele (már, ha nem berserk közben ütnek le), így már simán örök berserk van, bár nekem enélkül is sikerült a 4-es Ik szettel elérni.

    A CotA-as kérdésemen nyugodtan túl lehet lépni, mivel senki nem írt értelmes dolgot a CotA CD csökkentésre, így valóban "csak" annyi a jelentősége, hogy esetleges halálkor lehet szinte egyből lehívni az ősöket ismét és nincs semmi extra tulajdonsága ennek a műveletnek. Tehát menet közben fölösleges hívogatni őket, nem kapunk érte semmi extrát.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák