Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd24

    senior tag

    Én abban látok egy megoldást a gyors halált okozó affixek ellen a greater rifteken, hogy minél több 'charming' típusú skillt és itemet kell használni, charming hatása alatt abbahagyják a durvább skillek használatát (pl fire chains, electrified), egy-kettőt meg elkezdenek nyomni a saját társaikra (pl jailer, vortex) és ami a legjobb: azonnal őket kezdik el ütni a közelükben álló mobok.

    Barbárral WW buildbe könnyen belefér a skull of resonance és a threatning shout is, ezzel könnyebb a túlélés de sajnos kevés a damage és így már 32-es GR sem ment le időben, perma CotA + Raekor settel kísérletezgetem most, de ebbe meg nem fér bele az előbbi kombó és még így is kevés a sebzés solo célpontra (33-as GR-en ~2-3 perc volt a rift boss), ráadásul ha bechargeolok mondjuk egy fire chainsbe az instant halál. Most azon dolgozom, hogy a holy-dmg-smite gemet felhúzzam 25-re és összehozzak azzal meg egy raekor set + skull of resonance kombóval valamit, de rohadtul nem értem, hogy hogy maradt életben a leaderboard elején lévő barbár 40-es szinten, ráadásul hogy nyomta le időben azon a szinten a bosst? Vagy csak mázlija volt, végig minden riftben csak act1-es egy helyben álldogáló zombikat meg wretched motheröket kapott és a riftboss meg mindig az a nyomoronc Stonesinger volt? :)

Új hozzászólás Aktív témák