Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    válasz DaveNo1 #65765 üzenetére

    Szerintem ez nem így van...

    Az a probléma, hogy mindenki egyéni játékosként gondolkodik.. Az erősségeit amiben tényleg csak ő lehetne jó és az egész csapat érdekeit szolgálná azt nem használja ki.. Mert egyedül akar menő lenni..

    Ezekben a többszemélyes Griftekben csak akkor lehet továbbjutni magasabb szinten ha mindenki felfogja, hogy egyedül egy senki és szart sem ér a magas dpsével.. Ha a wizard nem hoz blackholet ha a wd aki fel tudna éleszteni..ha a monk... stb stb.. Mert neki gyengébb vagy egyéni játékban éppen nem volt rá szüksége..
    Nekem pl szerintem egyedüli hogy 4ugrással (4)x18 yardos radiusban mindenkit 8 secre jégre teszek... Lehet ,hogy ezzel másoknál skilleket szabadítok fel. Amíg jégen vannak és nem lépnek rossz helyre thougness is alig kell.. Ez érvényes 20-as szintre is meg 50-esre is.. Csak okosan és ügyesen kell játszani..

    Már nem lehet összemosni a solo-t és a multiplayert ha GR-ről van szó..

    Ami T6-ra elég az GR-ben és csapatban már nem..
    Más buildek kellenek és összeszokott csapatok akik ezt megértik és összejátszanak...

    Jók így a GR-ek.. Csaknem 2 hét után pár csapat már majdenem elérte az 50-et..
    Remélem nem nerfelik a GR-eket majd mert ez tartja életben a játékot..

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Új hozzászólás Aktív témák