Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Tesztelgettem az EQ buildet barbárral, hogy mire képes unity nélkül. lvl28 még lement, de a 29 már nem. Elég szerencsétlen leosztásom volt, mert az első 3 elit villámos+sentys+extra health/shielding-es lett és ott ment el rengeteg időm, gyakorlatilag kb 2 cm-el elhúzott a timer mire ezekkel végeztem, a guardianhoz viszont már időben értem oda és nem is tartott sokáig kinyírni. Mindezt unity és ignore pain nélkül fire build-el, a barbárok is sebzésre vannak belőve. Szerintem unity-vel, ez a build 30 felett is életképes lenne, a dps nagyon komoly, pláne wotb-vel. Sajnos itt 30 körül már vagy ignore pain, vagy unity kell, mert nélkülük elég necces egyedül. A cold buildet még nem próbáltam 27 felett, de lehet nem is fogom, mivel egy SOJ van és kb 40M volt átpörgetni a coldot fire-re, inkább nem próbálkozok újra. A fire builden még tudnék sokat javítani egy ancient bracer-el, de sose találtam olyant, vagy ez ilyen cache item? Jól jönne az EQ után a dmg reduction, egy sima semmit adó bracert használtam.

    Kipróbáltam a raekor-t is. Még meg kell tanulni vele játszani, de ha elkapom a fonalat 3 sec egy elitpakk. Nagyon kemény ez így, viszont sok az üresjárat, amit kompenzálni kell. Mindenesetre van benne potenciál bőven, ignore pain is simán megoldható, de szoknom kell még.

    Nem tudom mi legyen a 3. gem a buildemben. Jelenleg az elit dmg-es és a crowd controll-os van bent.

Új hozzászólás Aktív témák