Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz mikromanus #61170 üzenetére

    Igen, csak épp az a bibi, hogy a kieg már egy ideje online...most jön egy peccs és kezdhetem 0ról. Akit érdekel a ladder az mégjobban csöcsre ugrik...főleg, ha nincs félretéve neki olyan item...
    Ergo mikor mindenki más farmol, tolja az "új tartalmat", akkor Te geart fogsz farmolni... :D Ez ám a szupcsi mupcsi must have peccs...
    Weng streamjét rendszeresen nézem és minap látott lista alapján mindenki frost kesztyűvel, rime és palm fegyóval tolja max cdr gearel...talán 1 emberke volt akin rainment settel volt (sztem ő is csak visszapakolta miután kilépett)...no akinek 1 item is hiányzik, az baszhatja...ez is millen klassz már nem?

    Így már kiszorul mind2 Monk set...

    És vmennyivel jobb a dupla armor, de sajna ettől még neked ott kell állnod a lecsóba...míg többi kari kurva jó HP visszatöltéssel rendelkezik, de egyelőre semmi változás...és mint tudjuk, hogy a PTR nem 3 hónapig szokott tartani...szal folyamat kéne jönnie a tweakeknek, látni kéne némi mozgolódást a fórumokon...de jelenleg a nagy semmi van van...meg kurva sok anyázás, de csak a gear kuka miatt, az még tán a kisebbik baj.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák