Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chiller

    őstag

    válasz killerjohn #56830 üzenetére

    Eh, ne is mondd. Ma mentem pár (= jó sok) kört publicban, egyik riftben csávónak kiesett 2x egymás után (!!!) a tal rasha amulett... Egyiket elkérte az egyik srác, de a másikat odaadta nekem :C Persze fosszar, de mégis tal rasha! Szóval simán lehet, hogy nekem már sose esik tal rasha, másoknak meg tonnaszám.

    Ezzel egyébként nincs is baj, csak sajnos úgy írták meg ezt a szuper játékot, hogy az egyetlen diverzifikációt, érdekességet, újdonságot a játékélménybe (így több száz-ezer óra után) csak a különböző szett illetve legendary bónuszok hordoznak.

    Így hogy nem esnek, "rosszabb", mint a DLC politika, azokat legalább meg lehet venni :DDD :DDD

    És akkor még arról nem is volt szó, hogy hiába esik ki, ha jó esély van rá hogy szar lesz úgyis, kis esély van rá hogy ha ráköltesz, akkor meg lehet enchantolni, és icipici esély van rá hogy egyből jó/használható lesz.

    Kiesett az első WH is nekem, na hát az is szuper lett:
    http://i.imgur.com/fCJTfJ6.jpg

Új hozzászólás Aktív témák