Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz granini #56462 üzenetére

    Ha már így gyűjtjük az adatokat:
    Mi a tegnapi runok alatt picit egyenletlenül kaptuk a legendet. Czpittiék nagyon elégedettek voltak (a mennyiséggel. Egyik se zuni chest). Aztán megjöttem én és a szerencsét szemenpössentette a "randomdémon" :C
    Elszaródott minden. Mondjuk azért szépen lassan potyogott. Mindig másnak picit több. A soul-ok majd mindig pottyantak a rift guardianból. A minőség satyna lett. Kadala jól adagolta a sipkát. Tényleg igaz, hogy a tyúktolvajnak szarja a legend maszkokat. Mondjuk van olyan városi legenda is, hogy ami legend a riftben esik olyan tipusú itemet érdemes Kadalától venni, mert gyakoribb belőle a legend. Párszor tényleg hasonlóan működik, de van olyan is, hogy veszettül nem.
    Ami nem megy (szerintem a "smart" drop letiltja):
    - DH-nak armor ami nem cloak (vagy kloáka vagy mi).
    - monknak fegyver ami nem kaszspecifikus. A daibok meg cicakarmok meg úgy ahog yvannak szopatós kategóriák ha enchantolni kell. Kivéve persze ha akarsz skillt rá és alapból nem azt rollolod újra. Egyébként rémálom az Elm utcában.

    Más: Tegnap meglett a sunnyogó felszerelés Zsebpiszoknak. Lehet még überesíteni, meg racionalizálni a helyzetet, de jelenleg a cluster váltás soloban nagyon erős előrelépés. T4 faceroll, T6 kezelhető. Kis armor-resist kellhet oda már mert kezd fájni a reflect, de bírja élettel azt is. Energia dögivel. NAgyon jó. csapatban mondjuk szivatósabb lesz a fix 30% erőforráscsökkentés (sisak) és az 50% damcsökkentés nélkül (unityk és follower special). Mindenesetre ez T6 farmképes így is soloban. A knife buildem jobban ellátott szerintem, de az T4-en már fájdalmas. Nem jó közelmenni az ellenhez és azért max 2/3 sebzése van a clusterhez képest... Fire-clusterbe meg jöhet még 6% cluster dam jobb rollal (vagy 1.0.8 tegez csere esetén még +15% és 4% dam növekedés). Magefist sincs. Marauder set kiváltós legalábbis nincs. Azért az a +500 dex elég sok. Upgrade lehet még egy act1 set upgradelő gyűrű is ha jó. De így is laza. Totál casual friendly build. Én is lementem kezdőbe mint a fetish WD-k :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák