Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prof

    addikt

    válasz Sirandrish #51979 üzenetére

    Fogalmam nincs Diablonal se tetszik, hogy nincs velem a kedvenc kis Templarom. (bar szerintem nagyon gyenge a Dio harc, es bugyuta) :DDD
    Arcane vortex frost-al kombinalva a nagy ellenseg melee-kent, kulonosen a kis dungeonfele folyosos map-eken.
    Eleve Expert-en kezdtem a karit, mivel 2.02 indulasakor vettem meg a jatekot. Igy csak pislogok amikor ilyen maxos runakkal maszkalnak az emberek, mikor nagy nehezen vegre tudtam rakni 5 szogu tipusbol a socketekbe.

    Az volt nekem az egyik fo szempont, hogy ne kelljen faceroll szinten vegigjatszani a jatekot, hogy nagyobb nehezsegen jatszhasson az ember. A masik meg, hogy adaptiv legyen palya tehat barmit csinalok mindenhova mehetek adnak a mobok XP-t lootot a szintnek megfeleloen (bar poenbol csinaltam egy wizardot EU-n normalon kezdtem a passziv lightning shield-je egyedul futkoraszva leolte a mobokat, barminemu skill hasznalt nelkul, vicces volt)

    Amugy szerintem a Masternek semmi ertelme (plane kiegben, a torment only legendaryk miatt), a normalt at kene nevezni easy-re, a Hardot normal-ra, expert-et hardra, aztan johetnek a Torment szintek.

Új hozzászólás Aktív témák