Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz lafaty80 #115908 üzenetére

    egyszer beadhatja bounty-ban, akkor van iránytűd a konkrét helyhez: csak hát bounty-ból nagyon ritkán adja ezt... másik lehetőség, ha van valami gyorsan rohanó builded, beugrasz a megadott helyre és gyors körbefutsz :K elég jellegzetes a célpont a nagy szabályos alaprajzával... (mivel random a map, lehet a wp mellett 1 köpésnyire, vagy fél percnyire is) ide beadhatja a cursed peat-et, vagy valami "king of the hill?" vagy milyen eventet (amit nálam 5/4-szer adott)

    ...ami még jótanács: valami baromi gyorsan ölő build kell oda :K dh-val pl ue-el csináltam: ha jó volt a map, gyors elszaladtam empower shrine-t felszedni (+10 perc időtartammal megtolva, amit a follower kesztyűje adott), hogy ingyen tudjam tolni a multishot-ot... ha ez megvolt, akkor körbeszórtam a trap-eket, megnyomtam a ládát és megállás nélkül gyalultam a mobokat... ha nem döglik minden mob kb a spawn utáni első pillanatban, simán lehet hogy csak 330-340 lesz a vége

    ui: én ebben a szezonban nem ezt a conquestet csináltam... jobban szeretem a 20perces bosskillt, ami eddig minden próbára sikerült :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák