Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz KubanitoS #105946 üzenetére

    Egyetértek.

    Ami a PoE-t illeti, 2 nekifutásból kb. 60 óra alatt sem bírtam megkedvelni.
    Tudom, frissítik sokszor, meg sokan játsszák, sokféle build, stb. de nekem nem tetszik, pl. hogy ha valaki majd boldogulni akar, annak majd kereskednie kell. Én így érzem.
    Nekem amúgy is ott a Grim Dawn, Q1-ben jön az új kieg, mellette még elbohóckodom a D3-mal mint eddig.

    Emellett ha már OFF, legyen kövér:
    Januárban jön a Median XL: Sigma Diablo 2 MOD. Igaz a mostani változatot sem próbáltam, de ez a Sigma új enginen fog futni. Ránézek majd.

    Illetve a GD alá is van Diablo 2 MOD, készülget, persze itt már közbeszólnak az engine limitációi (pl. az alakváltást nem lehet megoldani. De ha kész lesz bepróbálom, nem egy az egyben másolat lesz.

    (#105948) Spyd: természetes, hogy a kikopó arcok helyett jönnek újak.
    De nézd meg mekkora különbség van szezon kezdés és vége között.
    Ha a friend listemből indulok ki, egy ember volt aktív amennyire az tudott lenni az egész szezonon keresztül.
    Sokan már kezdésre se jönnek vissza.
    Boostot meg sokan szeretnek kérni, nem szeretik a 0-70-et. Erre vannak külön communityk is.

    Amúgy több klánban megfordultam az évek során, pár éve volt olyan is, hogy akár 10-12 ember volt aktív szezonkezdés után hetekkel - de csapatszellem nem nagyon volt, klikkesedés meg publik igen. Mondjuk annyira nem zavart, én meg szólóztam. :)

    Kívánom, hogy mindenki találja meg a számítását, bármely játékot is játssza!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák