Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Help pls!

    Sok sok évvel ezelőtt( nem tudom mikor, amikor megjelent) megvettem a diablo3-at (is), meg előtte volt diablo2 accountom is rendes megvásárolt játékkal.
    Csakhogy mióta nem játszottam vele, nem emlékszem sem az accountom nevére, sem a beállított levélcímre.
    Természetesen a levelezésemben sem találom a digitális vásárlás nyomát, mert miért is. (mondjuk azt sem tudom, hogy a vásárlás milyen címről ment.)
    Szóval egész biztató a helyzet. :B
    A ygerek viszont kitalálta, hogy dablo3-azna egy kicsit. an valami lehetőség, hogy esetleg karakternevekre keresgessek, amiből accountnevet lehetne esetleg megtudni? van vagy 8-10 karakternév a fejemben, amikre rákereshetnék.
    Sajnos amit tippelek accountnévnek, hogy az, arra a bnet weboldala azt mondja, hogy nincs olyan account. :(
    szerk: A dio2 telepítőt megtaláltam a kódokkal. Ebből esetleg valahogy az accountot vissza lehet fejteni?

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák