Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Beretvás #102740 üzenetére

    Imádom a hozzád hasonló embereket :C Nem csak hogy látnoki képességek birtokában vagy de még ráadásul gondolatokat is képes vagy olvasni mint egy könyvet. Épp van szabad pár percem úgyhogy ....

    1. Birdnek tökéletesen igaza van , mondjuk én annyira nem sűrűn olvasom a fórumot hogy szúrja a szememet.
    2. Feltettél egy kérdés én mivel épp jelenleg ezzel a buildel játszom gondoltam ha más nem is (ugyebár ...) én segítek. Erre te Drága egy szárny volt ez holott tömör és pontos választ adtam.Újból is ...
    3. Utána meg jössz ezzel a régi gagyi dumával hogy nem ez az életcélja. senkinek sem ez az életcélja viszont ez nem az a játék ahol lazázni lehet. 90+ 100+ akarsz menni ? Nem csak hogy kenned vágnod kell a buildnek legalább 2 variánsát ( + duo/4pt másik buildek *2 variáns) hanem gyakorolnod is kell ugyanúgy, jobbára senki nem úgy született hogy ezt tudta ... Ezen felül ha lehet ilyet mondani amik a meta itemeket is ismerned legalább a classodét + ami szóba jöhet -> Ez abban az esetben nagy előny ha saját változtatásokat akarsz rajta végrehajtani amit TE találsz ki , nem más rágja a szádba. Mindezek után farmolhatsz ameddig össze nem áll a kellő gear :K

    Megjegyzésképpen : 7-8 hónap után visszajöttem játszani majd miután nem kaptam érdemben választ a kérdésemre bekockáztattam a dlc-t hátha jó lesz (15euró egyébként sem a világ vége). Majd elkezdtem kiismerni a necrot , jött egy pont mikor megtorpantam mert nem láttam át mi és hol van a hiba. Feltettem ide a kérdésemet amire egy kalap s**r választ kaptam. Nem tagadom el is ment tőle a kedvem 1-2 napra aztán úgy mint régen wizzel belevetettem magamat a külföldi fórum tengerbe,build leírásokba, videó nézésbe. Egy jó órát(2) rászántam és meglett a válasz , komplex az egész de nem lehetetlen. Következtetéseket vontam le. Majd p700 körül pusholtam egy gr93at über gagyi statokkal , kevés cdrel & dmgel. Nem nagy durranás sőt ... stb... nem ragozom ... Mindezt úgy hogy közben melózok és tanulok van normális életem úgy ahogy itt a legtöbb embernek. Nem kockaszökevények gyülekezete ez akik napi 10-16 órában tolják(OFF)(HC arcokkal sincs baj +Respect én is nyomtam anno :U )(/OFF). Naponta ha van kedvem 1-2 (2-4) órát játszom változó.

    Tömören : Nem akarsz grindolni/farmolni/időt/energiát rakni a buildek megértésébe ? OKÉ de a rinyálást és az ítélkezést abba kéne hagyni vagy tartsd meg magadnak mert senki nem kíváncsi rá.

Új hozzászólás Aktív témák