Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rumkola

    veterán

    Játszogattam egy kicsit, bár igazából a szezont várom, hogy nulláról kűzdhessek.
    SWK WoL monk 4playerben is 1-2 hit a képernyő, de 90-et nyögvenyelősen tudtam lehozni vele, P1400, mindenben 65-70-es gemek, minden anci. Igaz Ingeom volt bent kyoshiro blade helyett. Magasabb szinten szenved a bossokkal. Goblin packok nagyon viccesek vele. Zselé gobnál vissza kell fogni magam, hogy osztódni tudjon, 2x belefutottam abba hogy olyan gyorsan nyírtam ki, hogy nem láttam kisgobokat és nem is dobott semmit (ez hogy lehet?)!
    Impale iszonyat durva,86-87-et speedelek, kb. fele anci és gemezett, fegyó nagyon szar (2400), viszont coldosra váltottam a lightningről jobban bejön és jobban haladok. Bossokat is röhögve viszi. Speedes skillekkel gyorsabb bountyban mint a WOL az Ingeommal.
    Amit nagyon nagyon vártam az a HT WD, de sajnos sehol nincs az előző kettőhöz képest, a gargák mintha még butábbak lennének és sokszor csak állnak nem is ütnek ráadásul sokkal sokkal lassabb a másik kettőnél.

Új hozzászólás Aktív témák