Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz kökény #101083 üzenetére

    A PTR-t GR97-en fejeztem be szólóban az Impalével, mákkal a 98 is benne lenne, afölött már mégkomolyabb gearrel. Vagy ügyességgel. P1400, 80-as körüli kövekkel augmentálva, 3 nem ancientes cuccal, a Primalt meg azt sem tudom micsoda. :)
    Ami az éles eredményt illeti az előző érában valahogy összehoztam egy GR90-et, a mostani érában GR86-nál járok jelenleg. Az új buffal ez az eredmény fog felugrani akár GR98-ra a patch után.

    A legnagyobb hibája a karimnak, hogy kevés a Cooldownom, sok időre kiesek a Vengeacéból.
    Most szezonban GR79-en állok, nem augmentáltam, talán a GR81 még benne van, mindez P785-ön. Nem nagyon erőltetem.

    Úgy egy éve WD-ztem, nem szántam rá túl sok időt (főleg nyersanyagot), de annyira nem fogott meg. Valahogy kiszenvedtem akkor a GR74-et belőle. Lehet majd összerakom a csirkéset bountyzni NSbe.

    Még a monk amit szeretek, főleg az Ulianát, PTR-en örültem a GR80-nak vele. Ment volna jóval fentebb is, de jó lesz majd élesben. Semmi augmentálás, elég vacak cuccokkal. Élesben úgy fél éve GR76-ig vittem el.

    Szerintem a patch után minden kari nagyon haladós lesz (persze a megfelelő szetekkel, cuccokkal).

Új hozzászólás Aktív témák