Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balancee

    aktív tag

    válasz Kicsizso #3382 üzenetére

    Hát elöször is sok elönyt tudsz kovácsolni a buherált cfg-vel. (én is ezért játszom már egyre ritkában) Nem akarok a részretekre kitérni,de a bindelésre kitérnék. mégpedig a maxpacket és a snaps modositására. A cfg-s a maxpacket parancsot beirja 20-100-ig és bindel változtatja. Igy csökenti a pingjét vagy (menekülésnél jó a kevés ping keveseb találat ér gyorsab leszel) A magas packet szám a találati arányt és a pinget is megemeli. A snaps-al is ugyan ezt játszák igaz ott nem tudom a lényegét. Azt 30-60 közt álitják.
    Akkor van a lag cfg. Az a rate-t álitja a felhasználó. Ha támadják nyom egy bindet és a rate 5000-re ugrik neki 25000-röl. Aztán vissza nyomja, hogy a szerver ki ne vágja. Itt egy 38 k-s cfg:CFG Nézd át . Használni, már sok szeron nem tudod, de érdekes lehet.
    A jobb szervereken már tudnak védekezni a cfg-sek elen(jol megirt pb config) Csak sajnos ezeken a szervereken néha van lag amikor a szerver beolvassa a cfg-t. Én a sajátunkon 16k-s pb cfg-t használok és jó néhány klának már odaadtam. Ezek a pb cfg-k már nézik a cvarokat (cfg) igy szürik is többé kevésbé.
    Én alap cfg-vel jétszok csak a netkapcsi van beállitva benne. Igaz bem is vagyok nagy ász gamer.

    FELBONTÁS
    Szerintem ha van 100 fps-ed akkor minél nagyobb felbontáson. Egy az szebb a játék, a másik meg nagyobb a találati felületed (több pixel)
    Én 1280x1024-ben (használnám 1600x1200-ban, de ugy csak 80hz-t tud a monitorom igy 100hz) használom dx7 full kivéve a tükrözödést a közepes. ÉS szürök is off

    Xbox One (Nick: K4R3Hun)

  • athomi

    veterán

    válasz Kicsizso #3382 üzenetére

    Sajnos a gyenge klánok mindig a cfg-re és a wh-ra meg aim-ra kennek mindent. Veszíteni nem tudnak és az önkritikájuk is erősen a 0 fele integrál. Aztán azt sem kell részletezni, hogy tényleg sok klán cfg-zik és sajnos nem csak alapvető beállításokat végeznek, hanem menő a hax-os cfg, stb. Lehet a cfg-ben apró dolgokat módosítani, ami nem egy nagy csalás, de mégis két hasonló tudású ember közt az a pár kicsi előny eldöntheti a párharc sorsát.

    Sztem az a legtisztább, ha mindenki alap cfg-vel tolja. Persze egy-két módosítás az enyémben is van. Lövésnyom nincs a falon, hullák száma lecsökkentve, nincs fegyverből kivetődő töltényhüvely, netkapcsolat javítása.

    Balancee: Én nem tudom, hogy egy-két ember mit csinál, de időnként játszunk olyan ellenféllel, ahol egy-két ember nem nagyon akar meghallni. Annyi ideje már játszok, hogy el tudjam dönteni kit lőttem le és kit nem. Pár hete is játszottunk egy klánnal és nem is volt velük baj egy embert kivéve. Rushol ki velem szemben én meg tunkolom garandal és összesen csak egy találatot jelzett, pedig sztem legalább 3-4 telitalálatos volt. Ez több körben is előfordult és mindig ugyanazt az illetőt nem tudtuk lelőni.

    Monjuk én az az ember vagyok, aki egy kezén meg tudja számolni, hogy hány embert csalóztam le. Sajnos a játék is elég bugos...
    Egyik legidegesítőbb dolog, hogy hiába lősz vkit fejbe, nem mindig hal meg tőle, pedig a fejestől azonnal meg kellene hallni. Onnan tudom, hogy nem csalás, mert lőttem már fejbe csipávakl klántársakat is és nem haltak meg. Csak a feje lóg ki, telibe lövöm és túléli.
    Burgundy-n pl. az amcsi kezdőről csipával ki sem lehet lőni az ügyesen átugró nácikat. Ha vki szép nagyot ugrik akkor nagyjából csak egy kondensz csíkot lehet látni. Hiába lövöm le és jelzi ki, akkor sem hal meg...egyszerűen nem lehet lelőni. Kb. 10/9-szer túléli hiába lövöm meg. :K

Új hozzászólás Aktív témák