Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsizso

    tag

    Hy!
    Egy kérdés mert én nemtom hogy mi is az igazság mert mindenki mond ezt is azt is.
    Tehát a jó klánok akár magyar akár nem és éllovas klán azok milyen cfg-t használnak,mondjuk nem kell csak érdeklődök mert mostanában akiket régen megvertünk azokat már igen nehéz sőt alig van esélyün a párharcokat simán ők hozzák pedig nekem is van azért fps-em nem sok de olyan 100-300 között van ha nem több.De mindegy nem ez a lényeg csak kiváncsi vagyok hogy a legjobb játékosok közűl ki hasznáol cfg-t és ki nem.
    Mert az hihetetlen hogy ekkora külbség van a két cfg-között(sima vs.buherált)
    nemtagadom én is kipróbáltam egyet de én nem vettem észre semmit se nem makkoltam se nem....sőt az alappal jobban is ment mert az fps miatt nem volt úgy lebutítva a game és élvezhetőbb volt sokkal nam mind..
    Mert ha minden nagyobb klán használ cfg-t akkor talán el kell majd döntenem hogy folytassam e a gamet mert így nincs értelme.Végülis ez már akkor nem játékról szól hanem hogy kinek van jobb cfg-je vagy melyik kláné a jobb cfg író.Az oké aki megteheti az vegyen erőművet az fer előny de ez a cfg-s dolog hát....
    Ja és érdeklődés képp ha van fps-ed milyen grafba érdemes tolni?(vélemények)
    Sry a sok sületlenségért de kiváncsi vagyok rá ki mit mond!

    bb

Új hozzászólás Aktív témák