Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz sutszi #108279 üzenetére

    Naaaa. Ne bánts. Nem kevés tapasztalatom van a másk platformmal is, de ezeknek a gépeknek a szépsége nem csak a belső komponenesek adják. Kiváló anyaghasználat, és a piac egyik legstabilabb szoftvere, amit évekig megkapsz ingyen a gép mellé. Ár/érték arányban kiváló. Az élettartama szerencsére ezeknek a gépeknek sokkal combosabb mint hasonló harveres PC-s társaiknak. köszönhetően a jól optimalizált szoftvernek. Az airek is bő 5-6 évig támogatottak, sőt a fent említett lassan 6 éves gépekre még felmegy a legújabb OS, és működnek hibátlanul. Nem véletlenül dolgozunk mi is ilyen gépekkel. Igen, papíron a hardver nem túl combos, de ahogy korábban említettem én még ezeknél a gépeknél is gyengébb masinával dolgozom, (12" macbook, 1.1GHZ dual core, 8gb 256SSD) és pokoli gyors. Néha napján még LR is becsúszik, és hibátlanul teljesíti amit rábízok. Lehet hogy egy picit elfogult vagyok, de semmiképpen sem "szemellenzős". Inkább úgy érzem hogy nincs sok tapasztalatod a fent említett masinákkal, és csak utálkozhatnékod van. :DDD De nem baj, néha napján velem is előferdül. A retina kijelző pedig nagyon baszó. Tesómnak dell XPS-e van 4K-s kijelzővel na az eléri a retinát, de színekben nem jobb, viszont megfekteti a hardvert ami benne van. De lehet hogy csak a win nek köszöbhető hogy instabil.

    ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

Új hozzászólás Aktív témák