Hirdetés

  • Az LG elengedi a feltekerhető tévéket

    ph Nem tudták lenyomni a gyártási költségeket, kevés fogyott belőle, drága maradt.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz hszilard666 #108277 üzenetére

    Kicsit szemellenzős vagy. Már nem azt az évszámot írjuk amikor kitalálták a Retina Display fogalmát és mindenki pislogott mint hal a szatyorba. Csak random felütöttem egy boltot, hogy megnézzem mit adnak bruttó 290-es kerettel. 1 lehetőség.. CPU újabb, RAM ugyanannyi de bővíthető 32GB-ig!!, SSD dupla méretű, kijelző matt! és FHD, garancia 3 év. A panelt sajnos nem tudom milyen... de kicsit több kereséssel biztos lenne olyan alternatíva is. Meg még van 100. Persze simán mondhatod, hogy a MacOS kompenzál sok mindent és feledteti a hardveres hiányosságokat, de ez csak időleges. Ennek a gépnek 1-2 éven belül a végére érsz és vehetsz újat. (Másikat) Jó eséllyel nem döglik meg a lap azért mert melegszik mint a Mars bolygó...

    Ez a gép csak egyetlen embertípusnak ajánlott. Aki valamiért rá van kényszerülve az Apple ökoszisztémára és felfelé akar váltani éppen.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák