Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Helmoras #5315 üzenetére

    A gond annyi velük,hogy elég nagy terület,a kidolgozása jó...de sok helyen üvöltenek a bentragadt ötletek,és eléggé olyan,hogy az alapszállal csak cikkcakkban végigjárod az egészet,de kábé mindent egyszer!

    Én azt javaslom a DLC-kre,hogy érdemes úgy vinni,hogy az ember bele se szagoljon a mellékküldikbe...utána szépen felszedegetni amit lehet,no akkor már lesznek mindenfelé elvégzendő feladatok,lehet kicsit koncentrálni a helyekre...jobb szétbontani.Kár csodastorit várni a DLC-ktől,olyan 3 óra a kaland,de ha egyben letolja az ember,akkor még elmegy.Viszont így a feladatosdi is külön jön,akkor lehet menni irtani,jobban kiismerni a helyszíneket...ha az ember ide-oda kapkod,már az a rövidke sztori is szétesik,és az almissziókból is inkább az jön,hogy a f...ért kell már megint visszamenni 10perces utakkal az átellenes sarkokba...viszont ha mindent felkapkod az ember,végülis elindulhat szinte cél nélkül is a főszál után,mert szinte minden kidolgozott pályarészleten lesz valami feladat,sőt én például ezt még jobban is szeretem,hogy körbejárom a helyszíneket,nem ugrok direkt missziókra,mert úgyis kiderül,az adott helyen dobálnak-e valami extra tárgyat az ellenfelek/vannak-e felszedhető kalandcuccok,vagy épp egy nevesebb ellenfél...ha valamit felszed/lelő az ember,úgyis behozza egy rövid időre azt a kalandot,amihez kell.Egyébként baromság,hogy miért nem lehet jobb szélen bekapcsolni az ÖSSZES kalandot,ami egy helyre szól,mutassa,épp ahol vagy,milyen feladatok vannak.Sokkal egyszerűbb lenne.Főleghogy egy missziót felvéve át is vált arra,és pislog is az ember,amikor alig találja meg az előtte aktívat a listában.A rendezés se valami okos a menüben,mert vagy ömlesztve ABC a nem teljesítettek,vagy helyszínek szerint ABC,és görgethet az ember mindig az aljára,ha épp olyan helyen van,mégcsak meg se jegyzi 2 menübelépés között,meddig tekertem le. :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák