Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz venember83 #7909 üzenetére

    Hát, E46 -tól elhatárolódok, ez valami katasztrófa. :(

    528i nálam eszik 8l -t 130 -as temponál, 90 -nél elég neki a 6,5l. Most amúgy 1400km után csodálatos 8,5l az átlagom, néha nem bírom ki, hogy ne nyomjam tövig, meg mostanában voltam Bp. -n vele nem is egyszer.
    A nyaralást, ami 1050km volt egy irányba, 7,8l/100 -al jártuk meg, normális tempoval mentem. Visszafelé 12,6l/100 lett az átlagom, de csak azért mert az autópályán végig 200 fölött jöttem tempomattal(alagutaknál lassítottam :DDD ), ami 4 személy esetében, megpakolva már megterhelő. És hát néha állt az óra 240 fölött is, próbáltam lerövidíteni az utazást. :)
    Spanyolba viszont kimentem és visszajöttem, a végén 8.3l/100 lett az átlagom. Természetesen ennek utána számolok mindig. :)
    Pl. Horvátba odafelé egy tankal 943km -et tudtam megtenni. Orebicnél kellett tankolnunk. :) 70l benyával az szerintem nagyon jó. :)

    Integra: Igen, 540i -vel is lehet...csak az ember azt nem bírja ki, tapasztalatból mondom. :DDD

    Kész, akkor nem lesz diesel autom, de még csak E46 -om se. Más is mondta a futóművet, én arra nem akarok 1 évben több 100k -t kicsengetni.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák