Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz Gsx-rr #61877 üzenetére

    Értem mit akarsz összességében mondani, de valamiért csak fújsz a BMW-kre állandóan manapság, főleg az elektromosakra. Értjük neked nem jó, kevés, akármi, de mának bejöhet ettől még.
    Használati értéket tekintve tény egy Ioniq 5 jobb vétel, de itt presztízst vesznek ezzel egyetértek… ezt meg el kell fogadni, nem mindenkit érdekel. Engem se pl… és pénzem sincs rá, de az megint mellékes.
    Akinek fontos, hogy menjen napi 6-800 vagy 1000 km-t, az úgy is dieselt vesz, mindegy milyen szabályozás van/lesz.
    Aki meg presztízs miatt veszi, neki meg kukk mindegy bármi is… csak az “értek” meg a megítélés számít.
    Nekem is van baráti körömben aki vett Stelviot mert az mennyire jó, de 2 év alatt 10 ezret se mentek vele. Most akkor számít mennyi a hatótáv? Számít, hogy összkerekes? Még is mi számít? :) Áll a garázsba és járnak a céges flotta kocsival, még nyaralni is mert ingyen van. Nekem lenne a garázsba egy 1x értékű autóm biztos nem egy kotla 1.4 fehér flotta autóval mennék nyaralni.
    Pont erről van itt is szó, modern, a jelenlegi trendeket követi, drága, különc, más nem is kell.
    Fújhatsz rá, de a gyártót pont nem érdekli… ez olyan mint a Nespresso, az se a kávéról szól.

Új hozzászólás Aktív témák