Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AIex

    tag

    válasz erik365 #18754 üzenetére

    Szia !

    Nem tudom, hogy hol vetted, és mennyiért, mivel a Levi's farmerek ára, azért elég jól tud szórni, 15-25e Ft-os ársávban,

    Én régen csak 511-es, vagy 512-es nadrágot hordtam, mert utálok próbálni, abból viszont megvolt a számozott méret, ami passzol,

    4-5 ilyen nadrágot elkoptattam, idén untam bele, hogy 20-25e Ft-ot adjak érte megint, amikor 1.5 évnél sosem bírt többet, mindig ugyan ott szakadt ki, igaz én elég sokat szoktam sétálni, viszont az 1-1.5 évet is úgy bírja, hogy ősztől tavaszig szoktam jellemzően hordani,

    Most próbának vettem egy CK farmert, az árát nehéz kategorizálni, mert 2db multi packos pólóval vettem, és a adtak x ezer Ft kedvezményt,

    A farmert még csak próbáltam, de nagyon kényelmes viselet, mert stretch anyaga van, kb olyan benne mozogni, mint egy melegítő nadrágban, az anyaga is vastagabbnak érződik a Levi's farmereknél, milyen strapabíró, majd idővel kiderül,

    Azért is kérdeztem az árat, mert ha a Levi's 25e Ft-os ársávjában gondolkodok, akkor bármilyen más, itthon premium.nak kategorizált márkából választhatsz, pl. Hugo Boss,

    Érdemes figyelni, Modivo-nál lehet jó akciókat kifogni, AY-n is.

Új hozzászólás Aktív témák