Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #15021 üzenetére

    Jóember! az U az a P elődje. Nem sok különbség van. Elhiheted, mert az U jelűn dolgozom egy éve, azt akartam venni itthonra, mikor mondták, h a P az utódja. Az lett. Nem bántam meg, de sok különbség nincs. Sötét képnél, filmnél a sarkok picit szürkések, mert sok a háttérfény. Visszább kell venni. Nem lehet kalibrálni? És...? Én szemre kalibráltam, mert nem volt időm kihívni a havert, meg nincs kedvem 1 órát halgatni, h melyik modell lett volna sokkal jobb... 3× ennyiért. Ez egy jó cucc, kész. Belépő IPS, nem Eizo, de ez van, ha nincs 300k monitorra. Régen hány kalibrált crt-d volt? Ugyan már. Bármelyik TN panelesnél jobb, színei jók, nem laggol, nekem ez elég, főleg, h aránylag olcsó is.

    27 fHD-t vegyél, nem grafikuskodsz, filmre az a jobb. LG, Samu, Dell... nem sz@rok ezek. Persze, ahogy prociban csak az i7 és a többi semmire sem jó, monitorban csak az Eizo, a többinek nincs is képe ;] Ahogy a nem ROG lapban el sem indulnak a procik...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák