Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Xaels #26818 üzenetére

    Én is lőttem,de ez új,hogy zárt heliből csak simán 1 tárral kikapjam a gunnert+a pilótát...
    Mondjuk fel is b...ta az agyamat a 2 kölyök,hogy a spawnon nyomják,bakker írja be,hogy kell pár potya kill,bevállalom neki,de aki tahózik a spawnon,meg direkt lesebzi a járműveket,az egy sz...rágó.Tudom,milyen nehéz az elején pontot szerezni légi cuccra,de azért így...
    Mondjuk utána beültem az aa-s tankba,még jöttek 2x,többet nem,igaz az egyik nyomi aztán azzal szórakozott,hogy aa-tankkal(tökömtudjamik azok hirtelen) ontotta az áldást,repkedő ellen meg nem volt,Dokival marháskodtunk még kicsit,aztán léptünk is.Jól elcseszte a 2 k...ög a szerót,majdnem tele volt,amikor felmentem,a végén mog volt vagy 4 ember.Minek járnak az ilyenek tréningszeróra...mit nem adnék egy 16-os ADMINOS Jet&Heli szeróért :(
    Sajna kevés időm van játszani,amúgy még lehet bérelnék is egy kicsit,csakhát ha nem tudok fent lenni,cseszhetem amúgyis...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák