Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spizzi

    tag

    Sziasztok!

    Van egy furcsa problémám. Adott egy 7900 XTX, alig pár hónapos, én bontottam ki, elviekben hibátlan.

    Régebbi játékokban, értsd DX11, hogy konkrét példával éljek BF1 és BF V valami borzalmas a képminőség. Rendszeresen játszottam anno ezeket a játékokat csak mióta meg van az új kártya nem nagyon volt időm idáig. Már a főmenü is olyan mintha alacsonyabb lenne a felbontás a natív 1440p-től, olyan kis homályos az egész. Gameplay közben is homályos minden, összevissza villódznak az élek, random nem messze rajzolódnak ki a tereptárgyak stb. Ilyesmikre én nem emlékszek a múltból. Vagy említhetném akár a Minecraftot is ahol elvileg az OpenGL támogatás hiánya okozza, de akad a játék stb... Ilyen gondjaim a 6800 XT-vel nem voltak. Másrészről a kártya tuti nem hibás mert újabb játékok, pl. COD MWII/MWIII, AC Mirage, Starfield tökéletes képminőséggel rendelkeznek. Egyszerűen olyan mintha ezekhez a régebbi játékokhoz nem lenne driver vagy nem tudna mit kezdeni vele. FPS van sz@rásig, csak szédülök 10p után olyan homályos, bugos, flickerelő a kép.

    Ez valami RDNA 3 specifikus betegség vagy én vagyok a hülye?
    :R

Új hozzászólás Aktív témák