Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Hunork #20532 üzenetére

    Hali,
    Ez mind a 3 menjen egyszerre, vagy külön-külön?
    Nem ismerem ezeket, anno csak a 3DMarkot használtam régen csak, meg amikor még érdekelt az e-pénisz, kinek mennyi pontja van, de ezekkel már évek óta nem foglalkozom, csak használom.

    Anno amikor túlhajtottunk egy VGA-t, és néztük mit bír, akkor is használtunk egy VGA tesztprogit, ami 100%-ra lehajtotta a VGA-t, és amikor már szemetelt a memória, akkor visszábbvettünk rajta, illetve a GPU-t is fagyás előtti állapotig húztuk :)
    De az a poén, hogy ez a VGA még csak tuningolva sem volt az elmúlt 2,5 év alatt.

    Nem tudom mit csináltak és mit nem, sajnos ez az egyetlen olyan vásárlásom volt, amit nem a jól bevált helyi forrásomon keresztül vettem, hanem egy pesti (mégha korrektnek tűnő) webshopból, és az nekem biza 220 km, ezért nem ülök autóba, hogy utánajárjak, kicsit sokba lenne.

    Amúgy azt ajánlották fel, hogy 30 eFt-ért beszámolják a VGA-t.
    Írtam volt még reggel nekik egy emailt, hogy kicsit más az elképzelésem a cserével kapcsolatban, meglátom mit fognak válaszolni, és ha nem megy, akkor hazahozom, és kihajtom belőle a szuszt :)

    Köszönöm az ötletet és az infókat, ha nem boldogulok, akkor majd jelentkezem még itt.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák