Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    ") először ugye az oprendszert felteszem aztán a drivereket szépen sorba. A kérdés az, hogy működni fog-e pl a touchpad driver nélkül? ( amig le nem szedem a drivert tudom e majd valamilyen szinten használni?)"
    Igen, tudod majd használni. De arra figyelj hogy a Win7 utálja a csak USB3.0-át tehát vagy Win8 vagy Win7 topik hogy integráld az USB3 drivert.
    "-A K501 ben nincs optikai meghajtó, szóval a drivereket a netről kell majd leszedni? És ott honnan a érdemes ( asus hivatalos?)"
    Igen a hivatalosról a legjobb a lemez amúgy is elavult. Vagy használhatod a DriverPack Solution nevű programot is.
    "- Az akksit hogyan használjanm hogy minél tovább birja majd az évek során? Aszem az asusnak is van vmi power managementje? azt hogy hivják és honnan kell leszedni?"
    előbb-utóbb úgy is kipurcan, de én töltöm merítem és ezt ismételgetem ha állandóan töltőn van akkor megpusztul így azért húzza egy darabig persze nem örökké...
    "( bocs a nem tudtam hova irjam ide vagy az asus topikba, csak mert ez nem kimondottan asus függő)"
    Azonnali notebookos kérdések órája.
    Tehát jöhet ide Asus, HP, KisKutyaFüle, Felhajthatós laptop:DDD.

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák