Keresés

Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Rekordmagasba lökte az EPYC és a Ryzen az AMD-t

    ph Az asztali és a szerverpiacon még sosem mértek ilyen magas piaci részesedést a kisebbik CPU-gyártónak.

Aktív témák

  • Caesarion

    aktív tag

    válasz nightmare13 #29763 üzenetére

    áhh, Mösziö, akkor Ön közelebb ül a tüzhöz :DDD (...) Áruld el nekem kérlek, mert erre mondjuk nem volt rálátásom: Ha már egyszer túl van(!) a formázáson matyi19 és legyalult mindent gondolom a C:-röl , akkor minek szenved recovery-vel, miért azt az utat járjuk? valami adatot akarunk visszanyerni? Ha a te recovery-det ráengedi azzal se jut sokra hisz az összeomlott rendszert állít vissza, nem a pucér C:-n teremt windowsvilágot, pláne nem a múltat hozza vissza. A formatt az formatt, szigorú és nem válolgatós.

    Ami D-n volt, AZ a fontos,
    ami C:-n volt az általában programok ergo újratelepíhetö, ha naív volt akkor dokumentumok, meg mondjuk msn smiley-kat tudok elképzelni. Legalábbis remélem nem a driverek miatt próbál varázsolni, mert az[elérhetö innen] is. Én csak idöközben kapcsolódtam be és adtam megoldás képfájl kiirására, bármi legyen is az, de mostmár visszaolvastam a kezdetekhez és nem értem a kiinduló-problémát :F

    Te is fiam, Bluetooth ?!

Aktív témák